Sarah Willis İz Bırakanlar Unutulmaz

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sarah Willis İz Bırakanlar Unutulmaz
#1

[Resim: 8Yvl1a.jpg]
Sarah Willis İz Bırakanlar Unutulmaz

ON BEŞ YAŞINDAYIM VE HAYATIN GERÇEKLERİNE TUTUNMAK İÇİN CAN ATIYORUM.
Ben arkadaşlarıma hiç benzemiyorum, mesela kendime ait bir odam hiç olmadı. Yaşadığım yerleri hatırlamıyorum, çünkü ressam olan babam gittiğimiz her yerden sıkılıyor. Kendisine ilham kaynağı bulmak için bizi oradan oraya sürüklüyor. Etrafımızdaki insanlar bizden çok farklı. Yıllarca aynı evde yaşayabiliyorlar; ayrıca kendilerine ait eşyaları bile var.
New York'un Mayville adlı kasabasına taşındıklarında gerçek hayatın nasıl bir şey olduğunu yeni tanıştığı insanlardan öğrenmeye başlayan Tamara, artık hayata bambaşka gözlerle bakmaya başlayacaktır. Yaşayacağı anıların, tanışacağı insanların, hepsinden önemlisi de ilk aşkının kalıcı olması için elinden geleni yapacaktır. Diğer insanlar gibi artık onun da kendisine ait bir hayatı olacaktır.
Tamara'nın bu dokunaklı ve yürek burkan yaşam öyküsünü okurken gözyaşlarınıza engel olamayacaksınız...


"Bazı yazarlar vardır, kalemleri o kadar kuvvetlidir ki, kitabı okurken durup önceki sayfaları tekrar okumak istersiniz. İşte, İz Bırakanlar Unutulmaz romanında da bu duyguyu baştan sona yaşayacaksınız. Tek kelimeyle, 'muhteşem' bir roman."
Pittsburg Post

"Willis'in mekân duyusu şahane; paslı çürük arabalar, bahçede kullanılmayan eski aletler, harabe evler. Güçlü kalemiyle insanoğlunun en temel ihtiyacı olan 'barınma' içgüdüsünü Tamara'nın kendisinden dinleyeceksiniz."
Chicago Tribune

"İz Bırakanlar Unutulmaz günümüzün en dokunaklı eserlerinden. Tamara size çok şey anlatacak, siz de onu soluksuz dinleyeceksiniz."
Library Journal

"Dokunaklı, yürek burkan, harika bir hikâye. Tamara'yı çok seveceksiniz."
Entertaintment Weekly

Sayfa Sayısı: 381
Baskı Yılı: 2012

Dili: Türkçe
Yayınevi: Martı Yayınları

Cevapla

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi