Sen!!!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.14/5 - 7 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen!!!

Senin tarzın organik değil. Yaşayan hiçbir şey değil.Bir kristal kadar güzelsin ama bir goncanın güzelliği yok sende.Seni mekanik ve kalıpçı olmaktan kurtaran şey o inanılmaz ataklığın!!! Güvenin.Ama onda bile insanlık dışı bir taraf var.Sen bunu yalnızca hayata karşı oynuyorsun.Karşındaki insanın önemini hatta varlığını bile ret ediyorsun.Bunda şeytanca bir şey var.Zalimcesine bir üstünlük.Küstahça!!! Bunu sana söyleyişim düzeltesin diye değil.Bu nitelikler senin kemiklerine işlemiş nitelikler.Onları değiştiremezsin.Mümkün olsa değiştirmeni ister miydim?Ondan bile tam olarak emin değilim.Ben senin beni yenişini mi sevdim?Aptal erkeklerin karşımda kıvranmaları kendilerine göre üstün bir zihinle beni nasıl mutlu edeceklerini hayal etmeleri,tekdüze yaşamları mıydı yoksa beni sana iten?
Bir insanın kötü yanları içinde gizli olan bir hayvandır.Bir sırtlan kadar bir çakal kadar masumsun!!!Evet tehlikeli! Evet hilekarsın!!! Ama günahkar değil.Benim onur ve onursuzluk dediğim şeyin karşılığına sen kazanma ve kaybetme diyorsun.
Deneyim sahibi kişiler her zaman garip sürprizlerin kaderin en belirgin niteliği olduğunu söylerler.Benim kaderimin en garip sürprizi senin kaderinin içindeki sıradan bir geçiş döneminden ibaret.Bu ne kadar üzücü olsa da senin başka birisi ile birlikte olduğunun hayali kadar değil.Seni gerçekten sevdim mi yoksa başka insanların sana zarar vereceğini mi düşündüm?Kendimi sana layık mı gördüm yoksa senin bana uygun olduğunu mu düşündüm?Seni severken seni mi düşünüyordum yoksa kendi arzularımı mı?Artık birlikte olamayacağımız kesinleşti sevgilim!!!
Şimdi söyleyeceklerimi dikkatle dinle:
Seni yenenler senden daha zeki ve daha yetenekli insanlar olmayacak.seni yenenler sabırlı,sinsi,orta düzeyde insanlar olacak.Senin orta düzeydeki insanlara duyduğun garip yakınlık,onlardaki geniş,kapsamlı kuvveti görmene engel oluyor.Beyinsiz insan kalabalığının ne tehlikeler hazırladığını görecek şekilde gözlerini ayarlayamıyorsun.Sen kendinden yeteneksiz kişilerin sayıları ne kadar çok olursa olsun seni yenebileceklerine inanmakta güçlük çekiyorsun.Oysa biz artık orta düzeydeki insanların çağında yaşıyoruz.Orta düzeydeki insan sıkıcı,renksiz,aptal gibi görünür.Fakat ölümsüz tekdüzeliğine devam eder.Hiç bıkmaz…Amipler her zaman kaplandan uzun yaşar.Çünkü durmadan bölünür.Kalabalığın çıkardığı gürültü mantıksızdır ama kulakları sağır edecek kadar güçlüdür.Beyinleri yoksa da binlerce kolları vardır.Onlarla temastan kaçın.Kendini bir terbiye örtüsünün altına gizle.Onlara aptal ve uzak görün.İçlerine girme sevgilim!Ayrı yaşa ve ruhunun derinliklerini incele.Her şeyden önemlisi de seni çeşitli yemler kullanarak öfkeye saldırıya itmelerine izin verme.Saklan canım!!!
Öğütler ancak öğüt verene yararlıdır.O da vicdanındaki yükü hafiflettiği için.Sende eninde sonunda kaderinde yazılı olanları ve yetiştirilişinin seni sürüklediği davranışları yapacaksın.Öğütlerimin senin hayatında yaptığı etki suya düşen kirazın nehrin akışı üzerine yaptığı etkiden fazla olmayacak.Düşünmeni istediğim tek şey;kendini bir kızın kollarına bırakmaya hazırlanırken başka birinin seni tarihe yazmaya çalıştığıdır sevgilim!!!
Evet yazılarımın her bir parçası senden bahsediyor.Benimle birlikte ölümsüzlüğün sınırlarını zorlayacaksın.Tıpkı Tolstoy’un Anna Karenina’sı gibi.İnce parmaklarımın arasından tarihin kapılarını aralıyorken,Dostoyevski karşılıyor seni:TARİHE HOŞ GELDİN!!! BENDENSE HOŞÇA KAL!!!
Bul

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi