Sessiz Haykırışlarda Derin Bir Çığlıkk..

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.5/5 - 4 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sessiz Haykırışlarda Derin Bir Çığlıkk..

Kaldırmayı beceremediğim,herşeyin üstüme geldiği anlardan biri işte.. Haykırışlar içindeyim ama kimse duymuyor.Derin çığlıklar atıyorum; içten içe , boğaz parçalarcasına..

__anlayan yokkk , sebep olan yokk...!

Nedenini hiç anlayamadığım bir ağlamak var yüreğimde.Göz pınarlarıma yağmurlar yağıyor.Sel olup taşıyorlar yavaş yavaş..Engel olamıyorum göz yaşlarıma. Yalnızken daha mı mutluyum nee ??

Tüm kalabalığın içinde yalnızlığım haykırıyor.Ruhum çok yorgun artık.Dizlerim çözülüyor,ayakta duramıyorum.Geriye dönmek istiyor ruhum.Hala geçmiş diyorum değil mi? _ama insan geçmişini bitirmeden bugüne nasıl gelebilir ki???

Düğümleniyorum bir yerlerde .Takılı kalıyorum.Nefesim yetmiyor olanlara..Çığlıklarım yetmiyor..Ölüm gibi zamansız oluyor herşey.Tam iyi derken kötü oluveriyor yaşananlar ; inadınaaa.!!!

Ne oluyor aslında ? Hiç birşey..

Sadece içim daralıyor...

Hepsi bu..!
her yeni bir gün ; yeni bir umut.!

paylaşımın için sağol duygularını çok güzel ifade etmişsin böyle anlar bende de oluyor nedenini ben de bilmiyorum...
Bul

yüreğine ellerine sağlık gülommmmmm çok güzel olmuşşş
Benden istediğiniz nedir. Yakamı bırakın artık. İçine ettiniz hayatımın. Lan önüme gelene kandım. Adımı tükürün ağzınızdan .Çiğnediğiniz yeter!!!!!! Nefret ettim bazınızdan......

ne güzelde nalatmışsın sıkıntını çöküşünü dirilişini ellerine sağlık...
gördüm anne gördüm
şeytanla dans eden melekleri
gördüm anne gördüm
şeytan kadar dürüst olmayan yüzleri

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi