TAŞLARIN GÜCÜ

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.54/5 - 13 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TAŞLARIN GÜCÜ
#1

TAŞLARIN GÜCÜ

Değerli taşların ve minerallerin bazı hastalıklara karşı iyi geldiği, tarihin çok eski çağlarından beri bilinen bir gerçek.
Günümüzde de minarelli taşların gizli bir güç taşıdığına inanan insanların sayısı hızla artıyor.

Bilim adamları da bu inancın boş olmadığını söylüyor. Öte yandan bazı insanlar, şans getirdiği, kötülüklerden korunduğuna inandığı Bu insanların arasında ünlü politikacı ve sanatçılarda var.

Yüzyıllardan beri kadınları güzelleştirmeğe yarayan kıymetli taşlar bugün çok farklı bir alanda kullanılıyor.
Elmas, yakut, zümrüt gibi kıymetli taşlar insanları sıhhatlerine kavuşturuyor.

Alfred Dörrfeld isimli bir Alman, küçük bir elmas parçasına birkaç saniye bakarak, tansiyonunu normale indirdikten sonra, eskisinden daha dinç bir halde işinin yolunu tutmuştur. Bu olay bir bilim kurgu olayından alıntı değil, her şeyi ile gerçektir. Alferd gibi binlerce kişi artık taşlarla tedavi yolunu, kendi kendinin kendi doktoru olmayı tercih ediyor.
Hatta bugün Almanya da kıymetli taşlarla tedavi uygulayan bir hastahane bile var. Kıymetli taşlarla tedavi merkezinin yaptığı araştırmalar sonucunda altı kıymetli taşın, iyileştirici, şifa özelliği keşfedilmiş, hangi taşın hangi hastalığa iyi geldiği tesbit edilmiştir.

Hintli doktorla binlerce yıldan beri hastalarını değerli taşlarla tedavi ederken, bu metodun Avrupa da sadece birkaç yıllık mazisi vardır. Şifa verici taşlar süresiz tatbik edilebiliyor, diğer tedavi metodlarına göre en büyük özelliği ise, hiçbir yan etkisinin olmamasıdır.
Bu yeni metodun sihir, büyü yada meditasyon ile hiçbir ilgisi bulunmamaktadır. Tamamen bilimsel ve doğruluğu yedi taş üzerinde yapılan testlerle tesbit edilmiş. Taşlardaki ışınların vücuttaki sinir ağının bazı noktalarına tesir ederek, ağrıları dindirdiği anlaşılmıştır.

Taşlarla tedavi şöyle oluyor; Hasta kaşlarının arasına sanki üçüncü bir gözmüş gibi hastalığına tesir edecek kıymetli taşı yerleştiriyor, Taştaki ışınların vücuda nüfus etmesini sağlamak için birkaç saniye beklemek yeterli,iyileşme hemen görülüyor. Tedavinin çok basit olarak görülmesi ile birlikte taşın doğru yere yerleştirilmesi çok önemli, çünkü kaşların arasına yerleştirilen taşın hemen arkasında hipofiz bezi bulunuyor, bu bez bütün vücudu idare eden, hormon dolaşım sistemini ve salgı bezlerinin çalışmasını düzenleyen çok önemli bir merkezdir. Bu yüzden direkt hipofiz bezi üzerine etki eden taşın yaydığı ışıklar hemen rahatlamayı, ağrının sızının kesilmesini sağlıyor.
[Resim: 7903atamizindeyizby5hs7ii4.jpg]

“Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
Bul
Cevapla

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Değerli Taşların Şifa Gücü gamze33 0 1.650 16-06-2008, Saat: 0:20
Son Yorum: gamze33

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi