"Yıldızlar kadar uzak,ben kadar yakındın bana!..."

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.45/5 - 11 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Yıldızlar kadar uzak,ben kadar yakındın bana!..."
Icon8 

Gittin!...Hiç bitmeyecek sanmıştım seni oysa...Asla tükenmez sanırdım ellerin ellerimdeyken sevgin.Gözlerin alırdı beni benden her seferinde...
Çok uzak diyarlara götürürdü,sensizliğin olmadığı zamanlara...Varlığınla aydınlanırdı her akşam batan güneş...Seninle ısınırdı kara kışların ayazları...
Baharlar seninle çiçek açardı sonlarında bile...Her yeni doğan güne seninle uyanırdı kalbim...Ve sensizlik belirdi şimdi yüreğim de!...
Sonu olmayan uçsuz bucaksız hasretine yenildi yüreğim...Senin sevginle can bulurken bu canım...Şimdi dinmek bilmeyen özlemlere inat sensizim!...
Yoksun...Bittin!...Ama sadece bitmek istediğin için.Kalbim de,yüreğim de,seni arayan bi çare gözlerimde bitmedi sevgin...Ve korkarım yenilenip geçen zaman
bitiremeyecek seni ölesiye...Ben seninle nefes alırdım,seni çekerdim yüreğime hep...Kokun kalırdı sensizliğin ardından,elimde son kalan dokunuşun...O kadar
çok şeyim kalırdı ki sana anlatılacak,sığdıramazdım seni dolu dolu zamanlara bile...Seni izlemekten alamazdım kendimi yanımdayken...Sanki bu dünyadan
değilmişsin,az sonra uçup yanımdan gidecekmişsin gibi gelirdin bana sen...Her cümleni saklardım hafızamda,sesin hep kulaklarımda...Sıcaklığı sevginin...
Tarifsiz rengi gözlerinin...Sağnaklarca yağan yağmurlarda ıslanırdık seninle...Sarılır ağlardık birbirimize...Hiç kalırdı yağan yağmur gözyaşlarımın selinde...
Hep o anı bir daha yaşayamamanın korkusuyla gözlerimde...Bomboş sokakları doldururduk gecenin kör karanlıklarında...Sensizliği sürerdim yollara sen
yanımdayken de...Hep bir gün gideceksin ümitsizliğiyle atardı kalbim...Sıkı sıkı sarardım seni uykusuz gecelerime...Dalarken bir rüyaya seninle,bitmesin
dursun zaman isterdim yaşanan hayal bile olsa...Zaten bir rüyadan ibaret değil miydi yaşadıklarımız...Sonunda ömrümün gardiyanın gelip kapıma "vakit doldu..."
diye beni uyandıracağı bir rüya...
Oturup bir deniz kenarına yalnızlığın taşlarını atıyorum tüketmek istercesine uzaklara...Attıkça çoğalıyo yalnızlığım şimdi...Yalnızlık bi bırakmıyo
beni !Senin beni bırakıp gittiğin gibi...Yine de pişmanlığı var yüreğimde söylenmemiş isyanların sana...Nedendir bilinmez hiç isyan etmedim yokluğuna...Anını
sarıp sarmaladım hep yüreğime sensiz dolu günlerde...Nefretim olmadın hiç bir zaman,onca zalimliğine rağmen bile...Hep iyi anların hayaliyle kaldın gönlümde...
Gidişini,bitişini hatırlatmadım hiç kendime...Sanki öyle bi zaman olmadı hiç diye avuttum gönlümüde...
Ben de nerden bilebilirdim ki gideceğini...?Böyle zamansız,böyle aniden seni yitireceğimi...Alıştırırdım bilseydim yokluğuna kendimi...Kabullenmesi zor,
tahmin bile edemeyeceğin kadar kötüyüm şimdi...
Seninle geçen son gecemdi,ömrümün son günü...Seni gördüğüm,senle dolu olduğum o en son günü...Gözlerin gözlerime bakarken acısı çökmüştü,
yorgunluğu bu sevdanın içime...Ellerimde soğuktu,senin ellerinde...Ama yine de bi sıcaklık vardı içimde...Ne,neden olduğu belli olmayan bi huzur...Bitmek
bilmeyen uzaklıklar kadar benimdin...Sonsuzluk kadar derin...Güneşi bile söndürecek rüzgarlar kadar serin...Sanki ölesiye benimmişsin gibi geldin bana!...
Nereden bileyim gideceğini!...O kadar benimdin ki!...
YILDIZLAR KADAR UZAK...BEN KADAR YAKINDIN BANA!....
Sed@...
Bul

seda sende cidden ruh ve yetenek var güzel bir yazıydı
gördüm anne gördüm
şeytanla dans eden melekleri
gördüm anne gördüm
şeytan kadar dürüst olmayan yüzleri

teşekkür ederim.sevindim beğenmene =)
Bul

seda harika yazmışsın yaaa her satırını hissettim içimdeee yüreğine sağlıkk
Benden istediğiniz nedir. Yakamı bırakın artık. İçine ettiniz hayatımın. Lan önüme gelene kandım. Adımı tükürün ağzınızdan .Çiğnediğiniz yeter!!!!!! Nefret ettim bazınızdan......

tşk ederim
Bul

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hadi ama.. gel artık bana elifnas 1 4.336 30-05-2008, Saat: 13:45
Son Yorum: GİZEMLİ
  Sonsuza Kadar Git Buralardan!!! derin 2 2.268 25-05-2007, Saat: 12:46