adres soranlar ve aldıkları cevaplar

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.74/5 - 27 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
adres soranlar ve aldıkları cevaplar

once kendın arastır yanı anlamında teknolojıden faydalan asalak olmayın dedım da 13

mustafa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:once kendın arastır yanı anlamında teknolojıden faydalan asalak olmayın dedım da 13

hımmm... araştırmak. elimde adres var, bu demektir ki gideceğim yerle ilgili bi bilgiye sahibim. bilmediğim bir yokuşun başındayım, eğer aradığım yer yokuşun sonunda değilse, boşu boşuna tırmanmak istemiyorum. ve tabi doğal olarak da en yakınım da olana sorarım, " bu yokuş nereye gidiyor" diye ;

bu durumda başka ne yapılabilir ki? cep tlf ile emniyeti arayabilim, ya da turkcell, telsim ya da avea, hangi şebekeyi kullanıyorsam onu. derim ki, "şu anda sizi aradığım bu telefonla hangi muhitteyim, bilin bakalım? on puanlık uzman sorusu olduğunu da hatırlatırım.

sence cevap verirler mi? ya da bu kadar uğraşa ne gerek. yokuş nereye gidiyor diye sormak daha kolay. nasılsa cevap veren biri çıkar dil
kim o deme boşuna
benim ben.
öyle bir ben ki kapına gelen
baştan başa sen.   -özdemir asaf

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  öğrencilerin sınavlarda verdikleri cevaplar mustafa 1 1.927 19-11-2008, Saat: 17:26
Son Yorum: nefemis
  YANLIŞ NUMARAYA ALTERNATİF CEVAPLAR mustafa 0 1.515 18-09-2008, Saat: 6:29
Son Yorum: mustafa
  Sorulara İlginç Cevaplar mustafa 0 2.557 18-09-2008, Saat: 5:12
  Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar! mustafa 4 2.113 13-08-2008, Saat: 8:38
  alkışlanacak cevaplar - Maksat muhabbet :) nefemis 0 1.354 16-06-2008, Saat: 9:13
Son Yorum: nefemis

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi