arachnanthe

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.3/5 - 23 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
arachnanthe

öğretmenim yarışmacı arkadaşlara başarılar dilememişsin..
şaka bi yana sayende interneti söktüm valla.sende benim sayemde ingilizceyi söküyosun..çöpçatanlığa son hız devam ediyozz ona göre..sonunda ölünce telli baba gibi olmayalım da
İleride halkımızın,bunca ibret verici tecrübeden sonra gerçek dindarlarla din tüccar ve aktörlerini birbirinden ayırdedeceğini ümid ederim. Yoksa hep böyle geri ve ezik kalırız (M.Kemal Atatürk)

Güzel yazın için sağol.Seni tanımıyanlar için yardımcı birer sözlük gibi....İyki varsın,iyki seni tanımışım...Fazla söze gerek yok,sen benim düşüncelerimi biliyorsun....Bu arada biyografinde bazı eksiklikler var,mesela ukala ve gıcık olduğunu yazmamışsın....Bilmeyenlere duyurulur
[Resim: 7903atamizindeyizby5hs7ii4.jpg]

“Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
Bul

onlar sana özel gamze o yüzden yazmadım

ya benım gecmıs yazmama gerek
kalmadı senınkılerde bı kac degısıklık yeter fenerı ve
kareteyı vede dogu karadenız yerıne egeyı koyacam o kadar bu arada ya sıftakı kızlara yalvar yakar topladıgım notlarımı hala gerı ıade bıle etmedın be bıde sattın benım kıtaplarımı onlarıda yassaydı ya ya ben kızların defterlerını alabılmek ıcın kac tane cay soledım bılıyonmu sen o kızlar sayesınde bıtırdım ben okulu kızın adı aklıma gelmıyo yazcamda sende o kız adua et ya kendı benım gıbı okulu ıkı yılda bıtıremedı ama olsun notları benım okulumu bıtırmem vede omerın okulunu bıtırmesıne yardımcı oldu

eh işte normal bi öğrencilik yaptık işte

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi