asgari ücret, askari ücret, askeri ücret

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.81/5 - 26 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
asgari ücret, askari ücret, askeri ücret

asgari ücret akari ücret askeri ücret

2011-Asgari ücret ne kadar Askeri ücret

2010 asgari ücret ile ilgili konuyu burdan ziyaret edin

yeni askeri ücret 16 yaşından büyükler için yılın ilk altı ayında
yüzde 4 oranında artırılarak brüt 608,40
YTL, net 435,92 YTL olacak. Asgari ücretin işverene maliyeti ise 739,21
YTL'yi bulacak.

Yılın ikinci altı ayında ise 16 yaşından büyükler için asgari ücret
yüzde 5 oranında artırılarak brüt 638,70 YTL, net 457,63 YTL'ye
ulaşacak. Asgari ücretin 2008 yılının ikinci yarısında işverene maliyeti
ise 776,03 YTL'ye karşılık gelecek.
buna askeri gecim indirimi dahil degildir

Bunların aclık sınırından haberleri yok ekmeğin fiyatınıda bilmezler markete alısverise kendileri gitmiyor ev kirası ödemiyor aldıkları milyarlarca maaşı az buluyorlar herkesin kendileri gibi avanta yiyor sanıyorlar devletin sıcak eli bukadarsa eğer hiç uzatmasınlar yaptıkları zammı ben istemiyorum alsınlarda..................

dalga geciyolar bide kimse bukadar beklemiyordu beklenenden fazla verdik diye. bana ne kardeşim senin enflasyon oranından övündüğün ekonomik gelişmelerden benim cebim hala boş ben hala ay sonunu nasıl getiririm diye düşünüyorum ev kiraları 400 500 milyon pinpon topundaki atışla hesapladığın enflasyon beni bağlamıyor

markette peynirin şekerin cayım ekmegin tuzun gazın elektriğin telefonun artısı beni bağlar aclık sınırının altında askari ücretmi olur kardeşim bide övünüyolar adamlar yaptıkları zamma bak % 4

ya milleti iycene aptal yerine koyuyorlar bunlar,çok vermişler harca harca bitmez....neyse ömer bence boşuna sinirlenme bizim millet bunada razı olur,sesini çıkarmaz...zaten buna güveniyorlar...dur bakalım nereye kadar böyle gidecek,eee zamlar da kapıda ayıklasınlar pirincin taşını artık,bize herşey müstahak...hiçde başlarını duvara vurmasınlar kimsenin gocunmaya hakkı yok biz istedik ve de katlanacağız dimi....
[Resim: 7903atamizindeyizby5hs7ii4.jpg]

“Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
Bul

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi