asi cafe fun clup:)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.16/5 - 63 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
asi cafe fun clup:)

(12-04-2009, Saat: 11:24)asi cafe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ya aslında benim için no problem ama hatun için prolem napalım arıyoz işte eli ayağı düzgün makyaja fazla önem vermeyen oturmasını kalkmasını bilen artı konuşmalarına dikkat eden bir kız arıyorum kriterlere uygunum yada uygun olanı tanıyorum diyen bana müracat etsin mülakatları geçen oğlumuzu hak kazanacaktır...
nazlıcım bak ne güzel anlattım neyse senide çok özledim bu arada inş sende bir an önce tekrar aramıza dönersin

evet abicigim cok güzel anlatmışın inş en kısa sürede bir kız bulursun bende cevremde bakıyorum abime uyan kız varmı diye ama yok aramaya devam edecegim abim için
bu arada bende sizi cok özledim inş en kısa zamanda tekrar aranıza saglıklı bir şekilde dönecem elimden geleni yapıyorum bunun içinde hepinizi çokkk seviyorum dualarınızı eksik etmeyin abicigim
SuSKunluĞum aSaLeTimdendir,Her Laf'a vereCek Cevabım var ama;Bir Laf'a Bakarım LaF mı   Diye.. Birde SöyLeyen Bakarım aDam mı  Diye...........

bu ne caba böle tucede esra eronun programı için benim adıma form doldurmus 13 bu yazısmaları okuyan bunda bi kusur var diyecektir 13

hadi nazlı bak bu hızla siz beni yaza evlendirirsiniz düğünde oynuyacaksın iyleşmek için daha fazla çabalamalısın daha istekli olacan moral hep yüksek olacak bak düğünde karsılıklı oynayacaz ona göre

(13-04-2009, Saat: 0:30)arachnanthe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu ne caba böle tucede esra eronun programı için benim adıma form doldurmus 13 bu yazısmaları okuyan bunda bi kusur var diyecektir 13

hadi nazlı bak bu hızla siz beni yaza evlendirirsiniz düğünde oynuyacaksın iyleşmek için daha fazla çabalamalısın daha istekli olacan moral hep yüksek olacak bak düğünde karsılıklı oynayacaz ona göre

13sen hiç merak etme abicigim yaza kalmadan iyi olup dönecem yarinden itibaren doktoru daha çok cıkdırtacagımki bir an önce benden kurtulmak için daha cok ilgilenip beni en kısa zamanda iyi yapıp eve göndersin diye 13dügünden önce sen bana gelceksin unutma kahve yapacam sana moral süper şu anda abicigim iki gündür evimdeyim sanki tüm dertler bitti ama söz verdim sizlere iyi olup başka bir nazlı olarak gelecem sende ben yokken kendine dikkat et abicigim en kısa zamanda ögrüşmek üzere diyorum ve artık cıkıyorum fazla kaldım pc başında yasaklar halen devam biliyorsun bir iki ay sonra buralarda olurum inş tamamen olmasada şimdikinden daha iyi olup dönecemmm
SuSKunluĞum aSaLeTimdendir,Her Laf'a vereCek Cevabım var ama;Bir Laf'a Bakarım LaF mı   Diye.. Birde SöyLeyen Bakarım aDam mı  Diye...........

biz işin gırgırındayız mustafacım yoksa ben seni forum yapar bırakırım bee
he bu arada başkan seni en yakın zamanda evlendirmemiz lazım benim gibi ol sende
Zar Atmam Şansa İnanmam Ortada Bir Şans Varsa Onuda Ben Yaratırım...

ne zamandır külübeme kimse gelmiyo neden acaba nerde bu millet
Zar Atmam Şansa İnanmam Ortada Bir Şans Varsa Onuda Ben Yaratırım...

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  gR££n fun clup mustafa 264 97.066 09-02-2012, Saat: 12:33
Son Yorum: gr££n
  nemesis fun clup :D mustafa 219 65.118 28-08-2011, Saat: 0:25
Son Yorum: Nemesis
Icon22 Realty ( ŞaHmeram ) FAN clup gr££n 273 92.541 05-02-2011, Saat: 22:52