baksana yüreğime

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.92/5 - 13 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
baksana yüreğime

bu kez hiç korkmadan yüreğimi açıyorum sana sevgili. gidermi diye düşünmeden ilk kez..
kaybedecek hiç bişeyim yok çünkü biliyorum.
bunları sana bi hastane odasında söylemek en son düşüneceğim şeydi. duyuyorsun değilmi beni. ben bu yatakta yarı cansız yatarken elimi tuttuğunu hissediyorum yağmur yağmıyo ama damlalar akıyor öptüğün ellerime. ağlıyormusun yoksa??? nolurrrrr ağlama ben sana kıyamamki.
sana bunu yaşatmak istemezdim biliyorsun. Oysa yola çıkış nedenim sana gelmekti. her sana gelirken olan heycanımdan olacak dikkatsizdim. görmedim gelen arabayı. hiç acı hissetmedim biliyomusun. şimdide canım acımıyoo. damarlarımda kanın dolaşıyo sevgilim. bu yeter bana......
sana her gelişimde belli edemezdim heycanımı hep sorardın yaa neden yüzün asık diye bundandı belkide doyamayacaktık birbirimize. şimdi sana seni nasıl sevdiğimi anlatamadan gidiyorum. sakın ağlama biliyorum ben hiç söyleyemesemde seni çok sevdiğimi anlardın sen. en çok elimi tutup yüreğine koyup burdasın işte diyip usulca ve masum bi çocuk gibi elimi öpüşünü özleyeceğim. şimdi hiç korkmadan açıyorum sana kalbmi baksana yüreğime.....
sakın arkamdan ağlama ama şunuda unutma sakın ben seni çok sevdim ve
son nefesimde bile seviyorum
Bakmayın çevremi kuşatanlara;
Hüznün, yalnızlığın yazarıyım ben !
Bul

oyy oyyy bu ne sevgi böyle eline sağlık canım yngm
SuSKunluĞum aSaLeTimdendir,Her Laf'a vereCek Cevabım var ama;Bir Laf'a Bakarım LaF mı   Diye.. Birde SöyLeyen Bakarım aDam mı  Diye...........

vay deli dpktorum geri dönmüs be yaz canım yaz ssende yaz yoruldukca yaz yazdıkca yorul
ne bosda kalsın duygular nede hikaye anlatsın sana buuk cocuklar

GİZEMLİ yazdı:oyy oyyy bu ne sevgi böyle eline sağlık canım yngm
yaşatanıda biliyosun canım bu büyük sevgiyi ama ona değerrr yorumun için saol canım benimmmm
Bul

mustafa yazdı:vay deli dpktorum geri dönmüs be yaz canım yaz ssende yaz yoruldukca yaz yazdıkca yorul ne bosda kalsın duygular nede hikaye anlatsın sana buuk cocuklar
kankaların en çirkini(biliyosun ben sevdiklerimi çirkin diye severimm) yazarımda kaybolurumda dönerimde biliyosun benim sağım solum belli olmas ama seninde bildiğin gibi bu aralar hayat beni fazlasıyla tek bişeye kitliyo. ama arada gelirim yine merak etmee sevgiyle kalll çirkin kankamm
Bul

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  yüreğime koyduklarım nerdesiniz mustafa 15 8.365 30-07-2011, Saat: 23:52
Son Yorum: nefemis