bu haftaki ikinci röpörtaj konuğumuz gren

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.69/5 - 35 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bu haftaki ikinci röpörtaj konuğumuz gren

yani yani insan der kavga ediyomusunuz 13 barışmak için ilk adımı kim atıyo 13 zaten çıkarmış bazı lafları 13
allahım ya sözleride deiştirmiş 13 sinan yalancı muhabir seni 13
tuhaf olay ;

beni üzen sen, teselli veren sen
kurtulmaya da çaban yok,neyinim , neden ben ?
kaçıp gitsem uzaklara, bilirim beni bulur
ne benle mutlu olur
ne bensiz huzuru bulur13
Bul

yav gardaşım yaptık işte bişeler ben mustafa gibi evde odanın kapısını kapatıp yapmıyom ki bu işi işyerinde yapıyorum müşteriyle ilgilen hesapla ilgilen haliyle konu dağılıyo ben daha iyi yaparım diyen buyursun13mustafa çok konuştu bide ondan alalım
Zar Atmam Şansa İnanmam Ortada Bir Şans Varsa Onuda Ben Yaratırım...

bak canım benım ben yonetıcıyım fark ettıysen yonetıcı herseyı yapcak dıye bır sey yok ama ıyı ıle kotuyu ayırt edebılırız canım benım yonetıcı yalaka olmaz kotuyse kotu ıyıyse ıyı sen elınde ımkan var demekkı ıyısını yapmak ıcın ama ıyısını yapmamısın bak benım dedıgım yere gelıyor gordun mu canım benım demekkı en ıyısını yapcaksın o zaman ole degıl mı ben sana yapamassın demedım zaten senden en ıyısını beklerdım dedım demı

yönetici bey sen kıtmısın anlamıyomusun sakin kafayla daha iyisini yaparım tabi ama burda bu kadar oluyo kardeşim başkanım bu kıt yönticiyi yönetimden indirelim lütfen
Zar Atmam Şansa İnanmam Ortada Bir Şans Varsa Onuda Ben Yaratırım...

bende sana ne dıyorum sakın kafayla en ıyısını yap dıyorum anladın mı canım benım sen yapabılısın cunku sende bu yetenek var ben goruyorum yanı

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu haftaki röpörtaj konuğumuz efsane191905 asi cafe 25 11.110 07-01-2009, Saat: 21:00
Son Yorum: efsane191905
  Bu haftaki röportaj konuğumuz arachnanthe® efsane191905 13 6.872 27-12-2008, Saat: 11:42
Son Yorum: asi cafe
Icon12 GİZEMLİ ile röpörtaj ve FLAH bir haber arachnanthe 6 6.182 21-12-2008, Saat: 13:00
Son Yorum: gamze33
  esrawoswos bu haftanın röpörtaj konuğu oldu :) arachnanthe 11 8.761 22-11-2008, Saat: 11:23
Son Yorum: esrawoswos
  h - Akar ile röportaj arachnanthe 20 15.170 15-10-2008, Saat: 0:07
Son Yorum: Realty

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi