cd şifreleme programı(cd lock)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.75/5 - 20 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

cd lere sifre koyun

Program Sayesinde Kendi Hazırladı ınız CD'lere Şifre Koyabiliyorsunuz. Programın Güzel Yanı Şu; Bu Tür Şifreleme Programlarının Şifresini Her Bilgisayarda Açmak için Genellikle Programın Açmak istedi iniz Bilgisayardada Olması Gerekmektedir ama CD-Lock Hangi Bilgisayarda olursa olsun Programın Aslı Olmadan Çalışıyor.
CD'yi Yazdıktan Sonra Dosyalarınızı DOS ortamında bile görnek artık mümkün de il. CD'yi bilgisayara Taktı ınızda autorun çalışıyor, Ekrana Küçük bir pencere açılıyor ve sizden şifre girmenizi istiyor, şifre do ru girilirse Doysların şifresi Çözülüyor ve artık istedi iniz gibi kullanabiliyorsunuz CD'nizi..
Program Sadece NT Tabanında Ve XP'de Kurulabiliyor, Ama CD'yi Hazırladıktan sonra 95,-95,-ME,- Kısacası her işletim sisteminde şifreleme sistemi çalışıyor.
E er CD'yi Yazıp Bilgisayara takıp sizden şifre istedi inde şifre kabul edildikten sonra CD kendili inden açılmıyorsa CD'nin züerine Gidip Sa Tuş -> Aç Şeklinde Çalıştırabilirsiniz..

Programın Boyutu: 493 KB
Uyumluluk: NT ve Üstü (Xp, 2003)

Seriali içindedir.
http://rapidshare.com/files/21636511..._1_.2_Full.rar
Icon17 

ŞUNA BAK YAA.OKADAR KİŞİ YARARLANIYOR. 1 KİŞİ BİLE TEŞEKKÜR ETMİYOR...BARİ BEN TEŞEKKÜR EDİM...EMEĞE SAYGI ARKADAŞLAR...LÜTFENNNNN......

Teşekkürler

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Teknik Servis Programı celine^^ 0 3.357 05-07-2012, Saat: 12:18
Son Yorum: celine^^
  PicoZip- Dosya Sıkıştırma Programı celine^^ 0 1.336 02-07-2012, Saat: 17:41
  PDFsam Basic İndir PDF Dosyası Bölme ve Birleştirme Programı celine^^ 0 2.105 02-07-2012, Saat: 16:26
  PDF Image Extraction Wizard PDF Dosyalarından Resim Çıkartma Programı celine^^ 0 1.938 02-07-2012, Saat: 16:14
  Agent Password İndir - Şifre Kaydetme Programı celine^^ 0 1.592 02-07-2012, Saat: 13:47

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi