diyetin gizli amacı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.6/5 - 15 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
diyetin gizli amacı
#1
Icon12 

"Diyet ve benzeri oluşumlar Türk delikanlıları güçten düşürmek ve Türk tebasının devamını engellemek için dış mihraklar tarafından çıkarılmış bilinçli bir düzmecedir. Ama. eskiden bir koyunu bir oturuşta götüren dev gibi babayiğit atarlımızı ve tarlada doğum yaptıktan sonra bebeğini kundaklayıp elde orak çalışmaya devam eden büyük Türk kadınlarını; kalori sayan, grip olunca yatağa düşen, fitness ve aerobik yapan çıt kırıldım tiplere dönüştürmek ve Büyük Türk ırkını Japonlar gibi sıska zayıf ve sağlıksız bir ırk haline getirmektir.

İktiza ettiğinde 240 kiloluk top mermisini tek başına namluya süren ir Türk babayiğidini Pazar arabası ile pazara çıkarmaya muhtaç duruma düşürülmesinde daha soykırım ne olabilir arkadaşlar.Annemin anlattığı vita yağı dönemleri ve hatta dedemin anlattığı iç ve kuyruk yağı dönemlerinde kalp hastalığı var mıydı? Vardıysa neredeydi? sorarım size. Kollestrol çokluğu bir hastalık değil sadece ölçüyü kaçırdığınızın bir göstergesi olup, 2 şişe soda ile oranı düşürülmesi mümkün bir basit durumdur.

Gençler! Gelin bu oyuna düşmeyelim kalori diyet gibi tuzaklara kapılmayalım. Can boğazdan gelir! Gürbüz insan güzel insandır! İştahlı insan sağlıklı insandır! Soya fasulyesi et yerine geçemez! Hindi etinin neye derman olduğu belli değildir! Kepek ve lif insan değil hayvan gıdasıdır!

Feminizim ve eşitlik adı altında değerli Türk kızlarının aklı çelinmekte yemek yapmayı bilmeyen, yeni nesli abuk sabuk yiyeceklerle yetiştirecek, beceriksiz, uyumsuz, damak zevki gelişmemiş sunta kılıklı diyet bisküviyi yiyecek sanan, et yemeyen, geleneksel mutfağına bağlı kebap perver kişileri hanzo yada kro gibi gören, sinirli ve bir deri bir kemik bir gürüha dönüştürmekte az önce belirttiğim gibi gelecek Büyük Genç Türk neslinden korkan dış mihrakların bir oyunudur.

Bir yeni çağ yalanı da Çin mutfağıdır. aslında Çin mutfağı yada Çin yemeği diye bir şey yoktur onların olayı bahçede buldukları her türlü malzemeyi bir demir leğene doldurup (wog) diğer Çinliler mevzuya uyanmadan acele pişirip (her şey az pişmiş) karnını doyurmaktan ibarettir. Bu kardeşlerin sayısı milyarlar ile ifade edildiğinden bizdeki gibi ortadaki tencereye kaşık sallama durumlarında masadakilerin yarısı aç kalmakta ve dolayısı ile tok açın halinden ne anlamamakta fakat kung-fu marifeti ile bir araba sopa yemekteydiler. Sonunda uyanık bir Çinli bu durumda çözüm olarak çubukla yemek tekniğini bulup masada bulunana herkesin tencerenin dibi görünmeden birkaç lokma alabilmesini sağlamış ama sonuçta bu günkü cüce asabi ve kıl Çinliler ortaya çıkmıştır.

Kahrolsun doymamış yağ oranları! Kahrolsun şekersiz yiyecek içecekler! Her daim yaşasın geleneksel Türk ve Osmanlı mutfağı der; bol salçalı yağlı ve hamur işli öğünler dilerim. Yaşamınız fırından çıkmış gibi bol fıstıklı ve peynirli künefe tadında geçsin.
Bul
Cevapla
#2

ayyy,peynirli künefe olsada yerdim valla şimdi....ne güzel bir tatlıdır o yaaaa...
[Resim: 7903atamizindeyizby5hs7ii4.jpg]

“Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
Bul
Cevapla
#3

Bu mail geldiğinde tek merak ettiğim bunu yazan kişi kim acaba? Biraz komik birazda yer verilecek yönleride var.
[Resim: emegesaygifj8bg3.gif]
Cevapla
#4

evet ben her okuduğumda yeniden gülüyorum ve düşünüyorum 14 evlierkekler clubu'nden alıntı
Bul
Cevapla
#5

ay canım nasıl künefe istediiiii... sıcacık olsa şimdi de yesek
Bul
Cevapla

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi