erkekler nasıl aldatır?

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.82/5 - 22 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
erkekler nasıl aldatır?

bayanların hiç kabul etmelerde ve hiç hoşlarına gitmesede kaderidir aldatılmak. peki ya bayanlar siz söyleyin nedir aldatmak?
Bakmayın çevremi kuşatanlara;
Hüznün, yalnızlığın yazarıyım ben !
Bul

aslında kadınlar neden aldatılır başlığı daha güzel olurdu be 13

slm erkekler hiç bir zaman elindekinin kıymetini bilmezler taki sevdiğini yada karısını aldattığı kadınında onu aldatmasına kadar ancak aldatıldığı zaman elindekinin kıymetini anlarlar ama biz gururlu olduğumuz için geldiğinde kabul etmeyiz biçare kalırlar halbuki elindekiyle onu sıcacık yuvasında tertemiz namusuyla bekleyen karısıyla yetinse mutluluğun en büyüyüğünü yakalayacak ne yazık ki bunun farkına varan çok az erkek var hiç kimse için üzülmeye deymez aldatıyosa kendi kaybeder belki aldatılmak bizi zifiri karanlığa sokacak ama unutmayınki sabaha en yakın olan an gecenin en zifiri karanlık olan halidir her karanlık bir aydınlığa gebedir 14kimsenin yüzünüzdeki tebessümü yok etmesine izin vermeyin inadına gülün hayata

mustafa yazdı:aslında kadınlar neden aldatılır başlığı daha güzel olurdu be 13

şöyle sorayım o zaman mustafa bu güne kadar hayatına giren kızlardan kaçı seni aldattı sen kaç tanesini aldatmadın14
Bakmayın çevremi kuşatanlara;
Hüznün, yalnızlığın yazarıyım ben !
Bul

aldatmadın mı :d
tuhh bakım benı bı kız alddattı bende bır bılemedın ıkı bılemedın 3 tanesını aldatmısımdır da 13
ama son ıkı ılıskımde kımseyı aldatmadım 13 aldatmamda bundan sonra 13

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kadınlara Yakışmayan Erkekler mustafa 0 1.733 11-11-2007, Saat: 6:40
Son Yorum: mustafa

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi