fazla söze ne hacet!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.05/5 - 20 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
fazla söze ne hacet!

[Resim: 90570230gb4.png]
Ahlat'ta su geçirmez saatler satan bir saatçi... Saatlerinden o kadar emin ki onları bir akvaryumda sergiliyor...

[Resim: 63318423bm2.png]
Bu kardeşimize göre dünyanın merkezi Malatya!

[Resim: 32999133eh6.png]
Doğubeyazıtlı 32 yaşındaki Ahmet Tanrıkulu evlenmek istiyor ama başlık parası iflahını kesiyor. O da isyanını böyle pankart yapıyor.

[Resim: 67110476lj7.png]
Yol kenarına konulan trafik levhasının direğini hırsızlar çalınca Türk'ün pratik zekası devreye girmiş. Bir vatandaş tabelayı alıp ağaç dalına asmış! Fotoğraf Erzincan'dan...

[Resim: 89016127or1.png]
Erzurumlu Halis Karagöl hırsızlardan bıkmış usanmış. Ama en çok da cam parası vermekten usanmış olmalı ki hırsızlara yedek anahtar bırakmış...

[Resim: 58692431il0.png]
Iğdırlı işbitirici genç bir seferde tam 5 tüp taşıyabiliyor. Hem de bisikletiyle...

[Resim: 75914023rr8.png]
Antalya'nın Alanya ilçesinde çekilen bir fotoğraf, mizah tarihimizdeki yerini aldı. Arıza yapan Tofaş marka otomobil, yaklaşık 3 kilometre motosiklet tarafından çekildi. Otomobil gitmesi gereken yere sağ salim ulaştı...

[Resim: 34087763lg5.png]
Adana Ceyhan'da yer yerinden oynamış. Sel kahvenin içine kadar girmiş... Ama masadakilerin elleri çok iyi olmalı ki okey son sürat devam ediyor...
kim o deme boşuna
benim ben.
öyle bir ben ki kapına gelen
baştan başa sen.   -özdemir asaf

hehhehe okeycilere bittim:p

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi