içinizdeki ses ne diyo

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.35/5 - 17 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
içinizdeki ses ne diyo

sen onu düşünürken o niye seni ciddiye almıyo diyo (h) aynı zamanda boş ver salla da dio
tuhaf olay ;

beni üzen sen, teselli veren sen
kurtulmaya da çaban yok,neyinim , neden ben ?
kaçıp gitsem uzaklara, bilirim beni bulur
ne benle mutlu olur
ne bensiz huzuru bulur13
Bul

içimden o kadar çok ses geliyoki çok kalbalık bu gün her kafadan bir ses çıkıyo 7
Sevmek bazen söyleyecek sözün varken susmakmış.....

ben ne zaman iyi olcam diyor 77
SuSKunluĞum aSaLeTimdendir,Her Laf'a vereCek Cevabım var ama;Bir Laf'a Bakarım LaF mı   Diye.. Birde SöyLeyen Bakarım aDam mı  Diye...........

içimdeki ses iyi olacak diyor yukarıdaki arkadaşım için,ben içimdeki sese güvenirim,yanılmam çünkü,his meselesi yani,bide diyorki içimdeki ses arkadaşını al getir mersine diyor
[Resim: 7903atamizindeyizby5hs7ii4.jpg]

“Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
Bul

gamze33 yazdı:içimdeki ses iyi olacak diyor yukarıdaki arkadaşım için,ben içimdeki sese güvenirim,yanılmam çünkü,his meselesi yani,bide diyorki içimdeki ses arkadaşını al getir mersine diyor

içimdeki ses canım arkadaşımın hislerine güveniyorum diyor 13
inş hislerinde yanılmazsın o zaman ilk işim söz sesin yanına gelmek olcak tabi yalnız deil 13

SuSKunluĞum aSaLeTimdendir,Her Laf'a vereCek Cevabım var ama;Bir Laf'a Bakarım LaF mı   Diye.. Birde SöyLeyen Bakarım aDam mı  Diye...........

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi