ikizini sırtında taşımış

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.53/5 - 17 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ikizini sırtında taşımış
#1

35 yaşındaki Igor Namyatov'un iki kürek kemiği arasında kardeşinin gelişmemiş embriyosu bulundu.

Igor Namyatov, omuriliği ile kürek kemiği arasında bir bölgede 35 yıldır var olan bir beze için daha önce birkaç kez hastaneye başvurdu. Doktorların basit bir yağ dokusu teşhisi koyduğu beze büyümeye başlayınca Namyatov sorunun tedavisi için yeniden hastaneye gitti.

Yapılan detaylı tetkiklerin ardından Namyatov'un sırtındaki bezenin hemen alınmasına karar verildi. Operasyonu gerçekleştiren uzmanlar, hastanın sırtındaki bezeyi almak için o bölgeyi bıçakla açtıklarında oluşan bezenin yağ dokusu değil insan embriyosu olduğunu gördüler.

Yaşadıkları şaşkınlığı gizleyemeyen doktorlar embriyoda penis olduğunu ve gelişmemiş insan embriyosunun Igor Namyatov'un hiçbir zaman doğmamış erkek kardeşine ait olduğu kanısına vardılar. Özellikle ayakları ve penisi oldukça belirgin olan embriyonun Namyatov'un iki kürek kemiği arasında anne karnında oluştuğu ve 35 yıldır da kardeşinin sırtında az da olsa gelişme gösterdiği tahmin ediliyor.

Bilim adına ilginç bir gelişme olarak görülen bu vakanın önümüzdeki zamanda tıp bilimi açısında olumlu sonuçlar doğuracağı tahmin ediliyor. Embriyo üzerinde çalışma yapılmasına karşı çıkan Igor Namyatov kardeşinin emriyosunu gömmek istiyor.
Bakmayın çevremi kuşatanlara;
Hüznün, yalnızlığın yazarıyım ben !
Bul
Cevapla

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi