isimsiz şiir

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.53/5 - 34 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
isimsiz şiir

evet belki yaşım küçükk ama inan çok şey yaşadımm bu hayattan çok şey öğrendim acıyı çektim ölümü yakından gördümm ve yaşamın kıyısından döndüm bunlarıı hiç kimse bilmez bir kişi haricinde ama bana öle bi kelime ettinki dayanamadım yaşın kaç demişsin yaşla filan hiç alakası yok
Benden istediğiniz nedir. Yakamı bırakın artık. İçine ettiniz hayatımın. Lan önüme gelene kandım. Adımı tükürün ağzınızdan .Çiğnediğiniz yeter!!!!!! Nefret ettim bazınızdan......

maksadım seni kırmak değildi.ama şunu bilmelisinki yaşam ile yaşananların ve yaşayacaklarının yaşla alakası pek çok var.insanlara fazla güvenmeyeceksin ,çıkamadığın bir konuda yada sıfırı tükettiğin noktada büyüklerine danışacaksın.çünkü büyükler hiç bir zaman senin zarar göreceğin şeyi istemezler.hata insanlar içindir.önemli olan bunu anlıyabilmek ve aynı tuzağa düşmemektir.kendine iyi bak.yaşamdan da zevk almayı bil.

ben yinede yaşla alakası olmadığını savunuyorum halen benim yaşamıma dair hiç bir şey bilmiyosun bu yüzdende anlamanı beklemiyorum ama inan iyi dayanıyorum herşeye rağmen gülüyorumm en önemlisi dimdik ayaktayım
Benden istediğiniz nedir. Yakamı bırakın artık. İçine ettiniz hayatımın. Lan önüme gelene kandım. Adımı tükürün ağzınızdan .Çiğnediğiniz yeter!!!!!! Nefret ettim bazınızdan......

madem düşüncelerinde katı tutum içindesin her ne ne yaşamışsan geçmiş olsun dileğimiz bundan sonraki yaşamında yaradan sana en güzel günleri yaşatsın hayatla barışık olmayı dene

evet , yaşayacağımız çok şey öğreneceğimiz çok şey var... diyorsunuz ya yaşınız küçük işte bu yüzden bu acılar dayanılmaz geliyor ya insana.! neyse gelelim sana şu kısacık dizelere belkide ömrünü sığdırmışsın ( herşeyi bildiğim için böyle bi yorum yapıyorum. sen anladın) yüreğine ve kalemine sağlık...
her yeni bir gün ; yeni bir umut.!

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sadece şiir yarışmasına katılmak gocmengozlum 2 8.870 12-01-2010, Saat: 18:00
Son Yorum: selma selma
Icon1 Heredot - Abi Şiir "Yumurta" heredot81 3 2.814 15-02-2008, Saat: 14:31
Son Yorum: rusenc
Icon17 ŞEHİT ABİLERİMİZE ŞİİR oslem 1 1.904 23-10-2007, Saat: 21:54
Son Yorum: arachnanthe
  Karanlıktaki Yüz - Sonra Şiir karanlıktaki yüz 1 1.969 19-02-2007, Saat: 0:56
Son Yorum: NuriSert
  Karanlıktaki Yüz - Anlamsız Şiir karanlıktaki yüz 0 1.533 18-02-2007, Saat: 22:28
Son Yorum: karanlıktaki yüz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi