kıyısızdeniz sözlendi :D

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.24/5 - 25 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kıyısızdeniz sözlendi :D

tabi yine en son ben haberdar oldum 7 ama bu tebrik etmemi engellemez, değil mi?

herşey gönlünce olsun... mutluluğun daim olsun... sevgiyle...
kim o deme boşuna
benim ben.
öyle bir ben ki kapına gelen
baştan başa sen.   -özdemir asaf

oy oyy neler görüyorum canım sözlenmiş bakın hele benim şimdi haberim oldu 7kısss sen varya sennn neyse anladın sen ne demek istedigimi 13... canım benim Allah mesut etsin enişte ile bir ömür boyu mutluluklar dilerim ..Allah gülen güzünüzden gülücükleri eksik etmesin her daim bir birizini sevip sayın sevginiz hiç bir zaman azalmasın katlandıkca katlansın inş canımmm 13
SuSKunluĞum aSaLeTimdendir,Her Laf'a vereCek Cevabım var ama;Bir Laf'a Bakarım LaF mı   Diye.. Birde SöyLeyen Bakarım aDam mı  Diye...........

GİZEMLİ yazdı:oy oyy neler görüyorum canım sözlenmiş bakın hele benim şimdi haberim oldu 7kısss sen varya sennn neyse anladın sen ne demek istedigimi 13... canım benim Allah mesut etsin enişte ile bir ömür boyu mutluluklar dilerim ..Allah gülen güzünüzden gülücükleri eksik etmesin her daim bir birizini sevip sayın sevginiz hiç bir zaman azalmasın katlandıkca katlansın inş canımmm 13

gelinlik senden unutmadım14 sözün hala geçerlimi canımcım
Bakmayın çevremi kuşatanlara;
Hüznün, yalnızlığın yazarıyım ben !
Bul

canım benim bizde söz verilmişse dönmek asla olmaz fakat dügün için acele edersen sevinirim malüm benim görmem lazım senin dügününü yoksa gözlerim acık giderim şaka şaka acele ett ama yinede sennn
SuSKunluĞum aSaLeTimdendir,Her Laf'a vereCek Cevabım var ama;Bir Laf'a Bakarım LaF mı   Diye.. Birde SöyLeyen Bakarım aDam mı  Diye...........

sus nazlı azından yel alsın

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi