keşke annem babam

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.85/5 - 26 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
keşke annem babam

elimde olmadan bir gönül eyledim
onuda senin gibi çok sevdim BABAM
senden bir parça oldugum gibi
onuda kendimden bir parca bildim ANNEM

ona hayatım tek varlıgım dedim
bak şimdi terk edildim BABAM
son ümidim meyhaneyi seçtim
ne olur affet beni ANNEM

ben doğarken mi günahkar yaradıldım
neden bütün dertler beni buluyor ?BABAM
yaşamak güzel olsaydı doğarken aglamazdım
kızma ne olur keşke doğmasaydım ANNEM

bende istemezdim bu hale gelmeyi
sana laik olamadım BABAM
yüzüme bakıp ağlama ne olur
senin sucun degil bu ANNEM
kader benim yüzüme hiç gülmedi ki
kızmayın ne olur ama
KEŞKE DOĞMASAYDIM ANNEM, BABAM .......

SuSKunluĞum aSaLeTimdendir,Her Laf'a vereCek Cevabım var ama;Bir Laf'a Bakarım LaF mı   Diye.. Birde SöyLeyen Bakarım aDam mı  Diye...........

bak abim kızıcam sana böle karamsar seyler düşünme demedimmi ben sana
bununda senin sınavın olduğunu söledim sen güçlüsün abim busınavdanda basarı ile cıkacaksın

(11-04-2009, Saat: 11:36)arachnanthe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bak abim kızıcam sana böle karamsar seyler düşünme demedimmi ben sana
bununda senin sınavın olduğunu söledim sen güçlüsün abim busınavdanda basarı ile cıkacaksın

tamamda abicigim sen durumları cok iyi biliyorsun bu nasıl sınavdırki herşey üst üste geliyor hiçmi bir insanın şansı gülmez yüzüne ne bahsız ne kadersizmişim gücüm kalmadı abi yaa hiç sorma hayata tutunmak için dalımı kırdılar bundan sonra yara almış bir dal ne kadar can bulurki yeşermeyi beklerken kuruyup yok olmazmı abicigim kızma bana ne olurrr daha asıl yazdıklarımı koymadım buraya onlarıda eklersem biliyorum sen bir daha yüzüme bakmazsın onlar sadece bu günlerin anısına şiir defterimde kalacaklar söz bir daha seni üzmem 13
SuSKunluĞum aSaLeTimdendir,Her Laf'a vereCek Cevabım var ama;Bir Laf'a Bakarım LaF mı   Diye.. Birde SöyLeyen Bakarım aDam mı  Diye...........

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  keşke tanımasaydım seni elifnas 0 1.013 05-06-2008, Saat: 10:51
Son Yorum: elifnas

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi