kirsofmy'ın doğum günü resimleri... gerçekten hepimizbiriz...

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.85/5 - 41 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kirsofmy'ın doğum günü resimleri... gerçekten hepimizbiriz...

mustafa abimle kaşif abim çok tatlı çıkmışlar
imza bilmeyyoh gardaş barnak bassah olur mi??

hatalıysam: HATA yaz 2222'ye gönder
Orhan BABA'nın HATASIZ KUL OLMAZ şarkısı cebine gelsin

"Ambul" yaz 4799 a gönder cebine en yakın ambulans şirketinin telefonu gelsin

"Bülent Ecevit" yaz 4567 ye gönder biz size ne göndereceğimizi unutalım

merak ettim harbiden yaa anlatsanıza 14)) zaten siz adiler kızları sepetleyip dağıtmışsınız her halinizden bellii... ben olsaydım sorardım size 14)
İleride halkımızın,bunca ibret verici tecrübeden sonra gerçek dindarlarla din tüccar ve aktörlerini birbirinden ayırdedeceğini ümid ederim. Yoksa hep böyle geri ve ezik kalırız (M.Kemal Atatürk)

ya mustafa abi çok tatlı çıkmışın yaaaaa
imza bilmeyyoh gardaş barnak bassah olur mi??

hatalıysam: HATA yaz 2222'ye gönder
Orhan BABA'nın HATASIZ KUL OLMAZ şarkısı cebine gelsin

"Ambul" yaz 4799 a gönder cebine en yakın ambulans şirketinin telefonu gelsin

"Bülent Ecevit" yaz 4567 ye gönder biz size ne göndereceğimizi unutalım

aferim kız sana silinecek resimler vardi sildim da iyi oldu bak bu konuyu buldugunda

mustafa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aferim kız sana silinecek resimler vardi sildim da iyi oldu bak bu konuyu buldugunda

neden bir insan eklediği mesajdaki resimleri sonradan değiştirir? ( hem o resimleri sen eklememişsin bile, neden siliyorsun mustafa?)

o günle ilgili hatırlamak istemediğin bir kişi ise eğer çıkardığın.... zaten o resimlere baktığında tekrar hatırlayacaksın... yani yeterli değil bu yaptığın.

hem yaşanan ne olursa olsun, ben çektirdiğim bir resmin varlığından pişman olmam. o kişiyi yüreğinden atmaya çalışırsın... atabilirsin de... ama bırak hatıralar layık oldukları yerde kalsınlar...
kim o deme boşuna
benim ben.
öyle bir ben ki kapına gelen
baştan başa sen.   -özdemir asaf

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  elifnas ve asi cafe için özel nişan resimleri arachnanthe 0 1.855 27-05-2009, Saat: 1:33
Son Yorum: arachnanthe
  kirsofmy mustafa 8 3.712 21-12-2008, Saat: 21:00
Son Yorum: athenakolikdevrim
  kendi objektifimizden efkar resimleri karanlıktaki yüz 2 2.562 27-08-2008, Saat: 18:02
Son Yorum: nergis
  kardeşinin objektifine yakışmış kirsofmy karanlıktaki yüz 1 1.440 10-09-2007, Saat: 13:21
Son Yorum: athenakolikdevrim
  efkar resimleri(bu arkadaş normalde sigara içmiyor sırf bu resim için özel poz verdi) karanlıktaki yüz 0 3.993 08-08-2007, Saat: 16:13
Son Yorum: karanlıktaki yüz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi