nefemis fun clup

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.48/5 - 29 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nefemis fun clup

ayyyy.. ayyyy. ayyyyy...

ah sevgili site arkadaşım benim, aman da aman. beni düşünmüş de , fun bile açmış. (bu arada fun ne demek oluyorsa?)

ben sadece ünlü kişilerin fun klupleri olur sanıyordum yaaa. yani şimdi ben de mi ünlü oldum? en azından mabi sayende ünlü oldum galiba 14

mabi, işin gücün yok mu kardeşim senin? tek tek virüs atacakmış, ben de hemen avlarım o virüsleri, di mi? o kadar safmıyım yani? ( sakın virüs falan gönderme hıı!) gizemli de değilim, o isimle nazlı tanınıyor. gizem filan yaptığım da yok, sadece merak etmen hoşuma gidiyordil

arkadaşlar, beni sitede sohbetime, görüşlerime, tavırlarıma göre değerlendirmenizi istiyorum; "bu kızla muhabbet iyi, devam" ya da "boşver uğraşmaya değmez" demeden önce objektif olabilmeniz için hakkımda hiçbir bilgi yazmadım. tabi ki zamanla bunları da öğreneceğiz karşılıklı olarak...

tanıdıkça beni seveceğinize inanıyorum, tanıyanlar seviyor çünkü... öyle di mi, ömer, mabi...
kim o deme boşuna
benim ben.
öyle bir ben ki kapına gelen
baştan başa sen.   -özdemir asaf

nefemis yazdı:ayyyy.. ayyyy. ayyyyy...

ah sevgili site arkadaşım benim, aman da aman. beni düşünmüş de , fun bile açmış. (bu arada fun ne demek oluyorsa?)

ben sadece ünlü kişilerin fun klupleri olur sanıyordum yaaa. yani şimdi ben de mi ünlü oldum? en azından mabi sayende ünlü oldum galiba 14

mabi, işin gücün yok mu kardeşim senin? tek tek virüs atacakmış, ben de hemen avlarım o virüsleri, di mi? o kadar safmıyım yani? ( sakın virüs falan gönderme hıı!) gizemli de değilim, o isimle nazlı tanınıyor. gizem filan yaptığım da yok, sadece merak etmen hoşuma gidiyordil

arkadaşlar, beni sitede sohbetime, görüşlerime, tavırlarıma göre değerlendirmenizi istiyorum; "bu kızla muhabbet iyi, devam" ya da "boşver uğraşmaya değmez" demeden önce objektif olabilmeniz için hakkımda hiçbir bilgi yazmadım. tabi ki zamanla bunları da öğreneceğiz karşılıklı olarak...

tanıdıkça beni seveceğinize inanıyorum, tanıyanlar seviyor çünkü... öyle di mi, ömer, mabi...

ben fazla tanımıyorum sadece gezmeye seven bırı oldugunu ve kac kere yaptıgını bılmedıgım bır kac sey yaptıgını bılıyourm 13 okuldan atılmak gıbı 13

heheh en fazla ben tanıyorum herhalde 14 acıklıyımmı devlet sırlarını 14

arachnanthe yazdı:heheh en fazla ben tanıyorum herhalde 14 acıklıyımmı devlet sırlarını 14

aman usta, ocağına düştüm. hembilirim ki benim sevgili teknik danışmanım asla öyle bişey yapmazzz. ( yapmazsın di mi? ) bak vatan millet meselesi böyle her yerde konuşulmaz, di mi ama.
kim o deme boşuna
benim ben.
öyle bir ben ki kapına gelen
baştan başa sen.   -özdemir asaf

sus payı olarak bilirsinki pis boğazım pasta bölrek isterim yoksa konusursam bilyorsun yer yerinden oynar susurluktan beter olur

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  gR££n fun clup mustafa 264 107.954 09-02-2012, Saat: 12:33
Son Yorum: gr££n
  nemesis fun clup :D mustafa 219 72.924 28-08-2011, Saat: 0:25
Son Yorum: Nemesis
Icon22 Realty ( ŞaHmeram ) FAN clup gr££n 273 103.979 05-02-2011, Saat: 22:52