son sözlerinle(hayat) silindi suretim

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.27/5 - 22 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
son sözlerinle(hayat) silindi suretim

İmkânların çaresiz kaldığı bir düzen bu. İmkânların senden farklı yollara
saptığı bir düzen. Lanet olsun dedirtecek, ana avrat sövdürecek kadar piç bir düzen...
Bu hayatta bir şeylerin bedellerini ödemek mi lazım hep? Ne zaman biter bu serzeniş?
Neydi günahım? Bu kahrolası dünyaya gelmek mi yoksa mutluluğun o saf yüzünü aramak
mı? Bilmiyorum
Ne istiyorsun benden be hayat? Benden alabileceğin ne kaldı ki yorgun bedenimden
başka... Ruhum zaten kaldırım kenarlarında. Bu serzeniş sana hayat, bu serzeniş sana...
İsyanım sığmıyor artık içime. Kelimeler anlamını yitirmiş. Susmak bile faydasız artık.
Gitmeliyim bu şehirden. Arkama bakmadan, bir damla yaşa kanmadan... Hiç bir şeyi
umursamadan, kapıyı çarpıp gitmeliyim. Unutmalıyım herşeyi. Adımı, kendimi unutarak
gitmeliyim. Her şeyle birlikte, kaldırım kenarındaki ruhumu bile terk etmeliyim. Ve artık
suretim silik, karanlık bir gölgeyim...
Benden istediğiniz nedir. Yakamı bırakın artık. İçine ettiniz hayatımın. Lan önüme gelene kandım. Adımı tükürün ağzınızdan .Çiğnediğiniz yeter!!!!!! Nefret ettim bazınızdan......

Hayat bize ne yaptı ki ? Yaşama şansını verdi bize. Bizi özgür bıraktı. Gezip dolaşmamıza karışmadı. Verdiğimiz kararlara hep saygı duydu. Onca kalabalık misafiri kabul etti. Elimizi, kolumuzu bağladığını hiç görmedim. Naptı ki o ? Hayata kızıp, küsmek neyi değiştirir ki? Acaba gerçek suçlu o mudur, yoksa suçlu olmadığı halde o kadar suçu kabullenmek zorunda kalan ama bize asla suçu atmayan mıdır ? Kendi kararını kendin ver şimdi? Hakim ol ve kimin suçlu olduğuna sen karar ver ? Her suçun bir bedeli vardır. O bedel ödenir ve yani fırsatlara, yeni mucizelere kollarımızı açarız.

hayat hayallerden ibaret değildir cnm oo bizim önümüze aşılması zor engeller koyup duruyooo belki sabrımızı ölçüyo belki bizi deniyo ama bu hayat göründüğünden çok daha fazla zorrr evet kendi kararlarımızı kendimiz alıyoruz fakat kader bize yaşamak istediğimizz gibi yaşatmıyo bu hayatı vs vs
Benden istediğiniz nedir. Yakamı bırakın artık. İçine ettiniz hayatımın. Lan önüme gelene kandım. Adımı tükürün ağzınızdan .Çiğnediğiniz yeter!!!!!! Nefret ettim bazınızdan......

isyan...
neye neden...
piç diyoruz gidenin arkasında,yanımızda olsa neler yapmazdık dimi.sarardık onu kollarımıza can derdik,şimdi gitti piç oldu.
öyle mi yani...
aslında o piçti bizde bir piçi sevecek kadar piçtik.
işte bu kadar.
varmı sözüme söz ekleyeniniz..
isyanımız kendimize

öle aynen dediğin gibi isyanımız kendimize sadece suçu atacak birileri yada bişeri arıyoruz buluyoruzzzzdaa

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
M05 hayat ti, yanlızlığım asi dikkatini çekerim gecemavisi 1 1.738 20-02-2008, Saat: 23:20
Son Yorum: Hayat
  Hayat Böyle işte hüzün gözlü 3 1.756 10-02-2008, Saat: 13:42
Son Yorum: hüzün gözlü

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi