son sözlerinle(hayat) silindi suretim

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.27/5 - 22 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
son sözlerinle(hayat) silindi suretim

ya cnm sen herkesten baskasinnn bi tek sen anliyosun zatenn orda üstüne alinmasi gerekenler baska

neden bilmiyorum maskeler her zaman kullanılmak zorundamı acık kalpden olmak kadar güzel ne olabilir hayata olkunlaşmak birilerini kırmak incitmekden geciyorsa ben yokum arkadaş her şeyi yaşamak güzel olmakla beraber saygının yok olduğu ortamları hic sevmem bakış olarak lütfen biraz daha objektif olmalıyız ki cok daha güzel günleri yakalayalım bunu kimse engellemesin ben o güzel günlerin özlemiyle yaşayan biriyim teşekür ediyorum emeklerinize

İsyan etmek için çok gençsin bence Hüzün Gözlü ... Neler yaşadığını bilmeme imkan yok tabi.. Anlamıyosunuz beni ile neyi kastettiğini anlamadım çünkü anlamamışsak anlatamamışsın demektir...
Yazılarının akıcılığı güzel ama duygu açısından yüzeysel kaldığını düşünüyorum. Benim görüşüm elbette dikkate almayabilirsin sadece biraz daha içine dönmelisin bence hesaplaşmak için başka bi nesneye ihtiyacın olmamalı doğrudan kendinle hesaplaştığında daha içten imgeler yakaladığını görebilirsin bu da yazılarına daha iyi yansır ve bizlerde seni daha iyi anlarız...
Sevgiyle kal...
İleride halkımızın,bunca ibret verici tecrübeden sonra gerçek dindarlarla din tüccar ve aktörlerini birbirinden ayırdedeceğini ümid ederim. Yoksa hep böyle geri ve ezik kalırız (M.Kemal Atatürk)

hep aynı cümleler çok gençsin ne yaşadınki yaşadıklarım o zamanlar kaldıramayacağım kadar zor şeylerdi en yakın zamanda bunlara bi cevap olarak bi deneme yazmayı düşünüyorum kendimi yaşadıklarımı yazıcam hani demişsin ya hesaplaşman kendi içinde olmalı diye ben kendi cinayetimle bunu yaptım zaten benn çok fazla hesaplaştım kendimle sorularla yaşadıklarımla yaptıklarımla ve yapılanlarla artılarımda oldu eksilerimde ama en çok hasarlarım oldu vs vs bazennn bazı şeyleri yanlış düşünülmemesi için anlatamazsınız benimde anlatamadığım yazmak isteyipte yazamadığım olaylarım yada yaşamımdan kesitlerim var defalarca yazmaya çalıştım ya karaladım ya yırttım ya da sildim ben sadece yazıyorum ipuçları var yazılarımda ama bulmanızı anlamanızı beklemiyorum ben buraya yazıyorum çünkü şu an buna çok ihtiyacım var neden burası diyeceksiniz burda yorumlar almak ne biliyim bir kaç kişi de olsa birilerinin beğenmesi hoşuma gidiyo işte öleee
Benden istediğiniz nedir. Yakamı bırakın artık. İçine ettiniz hayatımın. Lan önüme gelene kandım. Adımı tükürün ağzınızdan .Çiğnediğiniz yeter!!!!!! Nefret ettim bazınızdan......

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
M05 hayat ti, yanlızlığım asi dikkatini çekerim gecemavisi 1 1.744 20-02-2008, Saat: 23:20
Son Yorum: Hayat
  Hayat Böyle işte hüzün gözlü 3 1.756 10-02-2008, Saat: 13:42
Son Yorum: hüzün gözlü

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi