yapıştırrrrrr

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 18 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yapıştırrrrrr
:D 

hepimizbiriz siteseine online giriş yapıp bütün konulara baktıktan sonra birde diğer üyelere bakıp kimseyi göremeyen ve sonrasında dier sitelerden ödünçaldığı konuları belki birinin işine yarar gibi saçma düşüncesiyle siteye kopyalama işlemi13
tuhaf olay ;

beni üzen sen, teselli veren sen
kurtulmaya da çaban yok,neyinim , neden ben ?
kaçıp gitsem uzaklara, bilirim beni bulur
ne benle mutlu olur
ne bensiz huzuru bulur13
Bul

yuhhhh yoruma bak yoruma birebir kopyala yapıstır yapmak doğru değil tabi işeyarar kısmını kullanmak doğrusu. Gerçekten tamamını alacağın düzgün bir yazı varsa ve kaynagı aldığın yerse altına linkini veremek doğrusu

örnek olarak haber siteler, sağlık siteleri ama kopyala yapıstır olanları değil gercekten salam kaynak olanlar

alıntı yazıyorum ben bi kereeeee 13
tuhaf olay ;

ne benle mutlu olur
ne bensiz huzuru bulur13
Bul

alıntı ve (Ç)alıntı arasında fartk yokki

gerçekten güvenilir bilgiyi veren yerlere link verebilirsiniz ama kopy pasteci cakma blog ve forumlardan alınan ne olduğu belli olmayan içeriklerde alıntı yazmanında link vermeninde anlamı yok en güzel olan içeriği kendimizin hazırlaması özgün olması tabi kaynakları belirterek 14

tek tek ansiklopedi yazarmısın sen simdi sayfa sayfa 14

benden beklersin demi 13

şu sorun varki benden mi siteden mi kaynaklı bilmiyorum ama düzenleme yaparken çok zorlanıyorum 13 bi tarafı seçiyim derken diğer taraf bozuluyo ama dikkat et kendi bölümümle alakalı konular daha derli toplu çünkü onlar beinm pc de hazır zaten çalıntı değil 13 ama dediğim gibi düzenleme yaparken çok zorlanıyorum bende boşverrrrr yapıştırrrrrrrrrrr diorum 131313 konuda zaten yapıştırrr13
tuhaf olay ;

ne benle mutlu olur
ne bensiz huzuru bulur13
Bul

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi