yetinmeyi öğreneceksin....

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.15/5 - 20 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yetinmeyi öğreneceksin....

Ne verebilirse sana onunla yetineceksin.
Her ilişkide ne verebilirse sana onunla yetinmek zorunda kalırsın. Ama bi yol var elbette, yetinmez ve gidersin. peki ya kalırsan? İşte o zaman temel bir seçim yapmışsındır. Kaldın ve verilenlerle sürdüreceksin hayatını. Daha fazlasını isteyemeyeceksin. Çünkü daha fazlası olmayacak. Dahasını istediğin sürece, hüsrana uğrayacak, acı çekecek, öfkeleneceksin. Kendine ve sevgiliye öfkeyle dolup taşacaksın. Gözlerin kararacak bazen.Daha çok şeyi hakettiğini düşüneceksin çünkü. Ama başta da dedik ya daha çok olmayacak ve sen her zaman karşındaki insanın sınırlarını ne kadar zorlarsan, o kadar kendindende vermen zorunda kalacağını anlayacaksın. her insanın duygu dünyası zengindir elbette. Ama bişey daha vardır burada. zenginliği kim, neden, kime verir diye düşünmen gerekecektir. O zenginlikten ne kadarını haketmişsindir? Ne kadarı düşer payına? O zenginlikten almak için ne yaptın? Sevgiliyi öptün mü yüreğinden? Yüreğini koydunmu korkusuzca ortaya? Kırk derindende soyunup çırılçıplak kalmayı göze aldınmı. Hak ettinmi kayıtsız şartsız sevilmeyi?Gözlerin kapalıyken bile hissedebildinmi sevdiğini? Kokusu hala yaşıyormu yüreğinde, omu gerçekten senin sevdiğin ve o ne verebilir sana neyi ne kadar vermek istiyor.
Hayat bu işte sevgili dost. Ne hakedersen onu alabilirsin ancak. Yada sevgili verebildiklerini verebilir sana ancak.
ONUDA HAKEDERSEN ELBETTEE........
Bakmayın çevremi kuşatanlara;
Hüznün, yalnızlığın yazarıyım ben !
Bul

sewgi hiç bi zaman werdignin karşlılıgını almak degildirr..sen ona söwsende kalbinide kırsan o yine sana buselerle gülümser hiç belli etmes hiç kırılmaz ama gün gelir onu aldatırsan hırçınlıkla kahpeliklee işte osamn en büyük düşmanın olurr..
Bul

paylaşım için teşekkürler...
sevgi üzerine ne söylendiyse söylendi bu güne kadar...
hangisi mutlak doğru kabul edilebilirki...
sevgide dogma olur mu?
olmaz herhalde...
peki sevgiyi kadın ve erkek açısından değerlendirmek daha mantıklı değil mi,?
kadın belki ölümüne sever
sevdiği her şeyiyle onun olsun ister
ya erkek...
erkekte durum farklıdır bence..
erkek her zaman daha iyisini daha güzelini daha ihtişamlısını ister...
hayatta bütün varlıklar bir oyuncaktır onun için...
bugün en iyi telefonu ister...
yarın en iyi bilgisayar...
en iyi araba...
en iyi ev...
en iyi iş...
en iyi arkadaş...
en iyi sevgili...
bu kadar en'i bir arada isteyen birinin sevgi anlayışı sürekli değişmez mi sizce.....
sizin konunuzun dışına çıktım biraz; kusura bakmayın...

nekadar bilgi birikimi dışa wursakda asıl sewgiyi aslında anlatamayız we ewet kadınlar sewginin degerini bilirler çünkü kadınlar annedirler sarmayı okşamayı kaybetme korkusunu bilirler..ama erkeklerrr!!!!!!! işteee gerçek askı bulmk bu yüzden zordur..sewgiyede hayatındakilerle karıştrma hatası bunu mahfeder!
Bul

gerçek aşk nedir? bu başlıbaşına bi soru yumağı hadi buna cevap verin bakalım hercevapta yeni bi soru çıkar karşımıza ben bulamadım bide siz deneyinn
Bakmayın çevremi kuşatanlara;
Hüznün, yalnızlığın yazarıyım ben !
Bul

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi