Hepimiz Biriz

Tam Versiyon: "Aragones'i yollar, Bülent Uygun'u getirirdim"
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Fenerbahçe'nin eski başkanı Ali Şen Aragones'le şampiyonluğun zor olduğunu söyledi
Söz Sende'de Balçiçek Pamir'in sorularını yanıtlayan Fenerbahçe'nin eski başkanı Ali Şen, Fenerbahçe'nin Aragones'le şampiyon olamayacağını iddia etti.
Balçiçek Pamir'in "Bugün başkan olsaydınız kimi getirirdiniz?" sorusuna Ali Şen şöyle yanıt verdi: "Aragones'i yollardım yerine bir Türk antrenör getirirdim. Rıdvan'ı getirirdim ama Rıdvan istemiyor. O yüzden Bülent Uygun'u getirirdim. Bülent Uygun, Sivasspor'un başında çok büyük başarılar elde etti. Sivas'ı bu noktaya getireceğini tahmin etmiyordum. Çünkü iyi başlayan takımlar, sürpriz yapan takımlar ikinci sezon geriler."
Ali Şen, Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım'dan sonra başkan olabilecek kişinin Ali Koç olduğunu "1 numaralı adayım Ali Koç" sözleriyle dile getirdi. Ali Koç'un 'halkla ilişkileri'ni geliştirmesini vurgulayan Ali Şen, daha önce Koç'un hakemlerle ilgili sözlerini de eleştirdi. Şen "Ali Koç, Fenerbahçe için şans, fenerbahçe'ye vereceği çok şey var" dedi.