Hepimiz Biriz

Tam Versiyon: arachnanthe
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4 5
merhaba arkadaslar ben ömer . 09.10.1982 istanbul doğumluyum ve yaklasık 22 yıldırda kocaeli'nin gebze ilceşinde oturuyorum

bazıları bana cok ağır takılıyorsun diyor bakmayın siz onlara ilk kez diyaloga girdiğim biri ile rahat konuşamam ama kaynastıktan sonra her muzipliği bekleyin benden nerde ne yapacağım belli olmaz

okul yılllarımı anlatmaya gerek yok genel bi öğrenciden biraz daha yaramazdım fazla vukaatım yok müdrün kafasından aşağı bi kova su dökmek tuvalet tabelaları değiştirmek futbol maclarında amigoluk yapıp ortalığı karıştırmak atölye sınavlarında okun elektriğini kesmek bol miktarda çöp catanlık ve söleyemdediğim bi kac seyi saymazsak tabi

meslek lisesi ve meslek yüksek okulu elektrik bölümü mezunuyum işimdede baya iyiyimdir endüstriye sipariş üzerine makina imalatı ve otomasyonu yapıyoruz

üniversiteyi mersinde okudum ama okumaya değil taile gittim resmen denize sıfır içinde 6 büyük havuz 5 kapalı 1 acık hava bar bulunan ve mersinin en büyük diskosuyla yanyana olan bi sitede 3 yıl kaldım ikinci öğretim olduğumdan okuldan sonra geceler bizimdi tabi : ) koca üniversiteyi sadece 2 ajanda ile bitirdim desem ne dersiniz merak ediyorum

pek yerinde duran biri değilim gezmeyi baya bi severim doğu karadeniz haricinde nerdeyse bircok yeri gezmişimdir askerlik sayesinde hakkariyi ve cevresinide görmüş oldum

yanlız bi iş yapmayı sevmem genelde burcumun özelliği olduğunu söylüyolar ilgilenmediğim için bilmem pek bu arada terazi burcuyum genel olarak bi iş yaparken yanımda biri olsun isterim paylasımcı bi ruha sahibim nette uzun zamandır takılanlar nickime raslamıtır bazı sitelerde ama malesef hepsi kapatıldı 13 bazı şeylere kızdığımdan bende kendim bi site actım sizlerle birlikte buralardayım işte adımızdanda anlasıldığı gibi burası benim değil hepimizin

bazıları merakla okuyordur nezaman aşk hayatına girecek diye yok öle bişi unutun siz onu E.K.E (Evde Kalmış Erkekler) kulübünün başkanıyım ben : ) eee görevimiz icabı sadece çöpcatanlık yapabiliyoruz bana yasak : D
aslında bulsam kafama göre birini hemen istifa edecemde neyse boşverin millet akıllıya hasret kalmış ne yapsın benim gibi bi deliyi

tarih ve teknik içerikli kitaplar dısında elime kitap aldığımı bilmem pek sevmem okumayı yoruyor beni bide zaman bulamıyorum araştırma yapmayı severim yenilikler daima ilgimi ceker genelde yaşayarak öğrenmek gibi kötü bi alışkanlığım var

aranızda sakın ben iyi tavlacıyım diyen cıkmasın mynette hemen alırım ifadesini ona göre . Koyu bir fenerbahce taraftarıyım gecen sene son macta sampiyonluğu kaybettiğimiz gün bende kendimi kaybedip bi kac arkadasa zarar verdikten sonra kimseyle futbol muhabbetine girmiyorum. uzak doğu sporlarına ayrı bi ilgim var fırsat bulursam tekrar aikido yapmaya başlıcam var bi kac bişi daha yaptığımız ama bu aikido gercekten sardı beni

cenem düştü gene yazdıkca yazıyorum neyse burda keseyim işte böle biriyim bende
Yaramaz öğrenci, çöpçatan, elektrikçi Ömer. İyi ki varsın....
cicim ya sen varya harbi süpersinnnn
iyiki varsın iyki ben burdayım ve iyiki sitedeki o çoklu görüşme yaptıklarım ve seni tanıdımm
seviyorum sizleri yaaaaaa1414
teşekkürler arkadaşlar
tşklr ömer kendini tanıttığın için
Sayfalar: 1 2 3 4 5