Hepimiz Biriz

Tam Versiyon: Sensiz 25 gün .!
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3
Sisli bir havayla başladı bugün.Penceremi açıp sensizliği soludum bu sabah.Odamda bir şarkı çalıyor "gitmem gerek bu şehirden".Geçrekten gitmeliyim bu lanet olası şehirden.Tamam seviyorum sahilini,bakarken denize şarkılar söylemek ; hoşuma gidiyor.Ama ağır geliyor verdiği yük...
Kaldırmayı beceremiyorum..Ogüçlü insan değilim artık evet, kabul ediyorum.Yenildim sana eyy aşk!Bunları hak ediyor muyum? Emin değilim?!Tek suçum sevmek diyorum. Cezamı aldatılmak olarak kesiyorlar.Nasıl bir adalet bu ? Tanrım ondan nefret etmeliydim oysa.Ama hala nefret edemiyorum,sevmiyorumda ; sadece yanan ateşim hala sönmedi o kadar..
( Günler sonra yine yazıyorum..............)
Ağlayamıyorum..İçime akıyor gözyaşlarım.İçime aktıkça sönüyor alevin yavaş yavaş.Benim istediğim paylaşmaktı bazı şeyleri , değmekti yaralarına saat yarım olmuşken.Sigarama sarılıyorum şimdi.Açıyorum şarkılarımı.Şarkıları mırıldanırken sigarama asılıyorum.Sen gittikten sonra 2 paket sigarayla bitirdim günümü.Hatırlıyorum ; tam 25 gün uykusuz geçti.Uykusuz geçen gecelerde sigarama asıldım , şarkılar mırıldandım..Tek damla gözyaşı akıtmadım..
Şimdi gülüyorum o günlere.İçim acıyor ama gülüyorum.Siyahı seviyorum şimdi ve sana inat bu şehri.Daha az sigara içip daha az yanıyorum şimdi....
çok güzel bi yazı paylaşım için teşekkürler (devamını bekleriz )
yıllar öncesine ait hayatımda uzak bir şehirde sabah sabah yaşanmış bir yıkıcı ayrılık sahnesini yeniden yaşattın bana ve kelimesi kelimesine oradaydın..şarkısıyla şehriyle sigarasıyla aldatılmışlığıyla....aldın nerelere götürdün teşekkürler...
aldatmalar tabii içimizi yakar ama üzülmemek lazım. güzel bi yazıydı yazamadığın zamanlar üzülme ama insan her an yazamaz. bunu sorun yapma... her an yazsan yazmanın bi anlamı kalmaz.... yüreğine sağlık

aldaılmaz tabii acı üzülmemek gerekir bu ne kadar zor olsada haketmeyen insanlar için üzülmek yersizdir. birde yazamadığın zamanlar üzülme insan her istediğinde yazarsa yazmanın ne anlamı kalır tıkanmalar ve kelimelerin seni sevmediği anlar olacaktır bunu sorun yapma... güzel bir yazıydı yüreğine sağlık. ayrılıkta sevdaya dair bunuda unutma... her ayrılık kendi yüzünü bakar dehşetle korkuyla gözyaşıyla birazda umutla... nasıl istiyorsan öel bak doğru neyse...
süper yüregine saglık cok harika bir paylaşım
Sayfalar: 1 2 3