Hepimiz Biriz

Tam Versiyon: vatanımda hüzünlüyüm
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
halimizi anlamamak için ne kadar daha direneceğimizi tahmin bile edemezken ne kadarda üzgün olsam kırılsam dökülsem sonuç değişmiyor ferdi olarak malesef hiç bir konuda başarı yok artık sadece dedenizin çok büyük ve dev olması sonucunda belki bir nevze başarıyı yakalmak mümkün bu kadar çelişki olduğu ortamda malesef herkesin sonunun benim gibi olacağını düşün mek beni yeteri kadar endişelendiriyor herkesden ricam lütfen vatantaşlık haklarımızı biraz daha vurgulu bir şekilde yaşarsak ve bilirsek zaman belki bazı şeyleri alehimize çevirir ve gelecek nesile olan sorumluluğumuzu biraz olsun yerine getirmiş oluruz düşüncesindeyim lütfen diyorum ben T.c.vatantaşı olarak vatanımda sürekli azarlanmak,dan ve yuhalanmakdan ,hiçe sayılmakdan,sağılmakdan bıktım usandım sonuç olarak düşüncem son noktada çocuklarımızı yeterince yetişdiremediğimizi düşünüyorum malumunuz herkesin bir annesi ve babası var suc bizim lütfen cocuklarımıza hakkı hukuku ve haklarını
iyi öğretelim ,ki kimseyi ezmesin.
kimselere ezilmesin

kemal kurkan