Hepimiz Biriz
AŞIK MISINIZ? - Baskı Önizleme

+- Hepimiz Biriz (https://www.hepimizbiriz.com/forum)
+-- Forum: KADINCA (https://www.hepimizbiriz.com/forum/Forum-KADINCA-166)
+--- Forum: İş - Aşk - Evlilik - Aile (https://www.hepimizbiriz.com/forum/Forum-%C4%B0%C5%9F-A%C5%9Fk-Evlilik-Aile-204)
+---- Forum: Kadınca Aşk Hayatı (https://www.hepimizbiriz.com/forum/Forum-Kad%C4%B1nca-A%C5%9Fk-Hayat%C4%B1-606)
+---- Konu Başlığı: AŞIK MISINIZ? (/Konu-A%C5%9EIK-MISINIZ-2093)

Sayfalar: 1 2 3


AŞIK MISINIZ? - mustafa - 27-04-2007

AŞIK MISINIZ?
ŞÜHPECİ AŞIK

Çok kıskançtır, sudan sebeplerle aldatıldığı şüphesine kapılır, zihni hep ihanete uğrayacağı düşüncesiyle meşguldür. Ketumdur, duygu ve düşüncelerini paylaşmaz. Söylenenlerin ve görünenlerin arkasında başka sözler olduğunu düşünür. Çok alıngandır.

YALANCI AŞIK

Toplum kurallarına uymaz, kanunla başı derde girer. Kız kaçıranlar, tecavüz edenler, acımasızca kadın dövenler, genellikle bunlar arasından çıkar. Sorumsuzdur, belli bir işte sebat edemez. Mali yükümlülüklerini yerine getirmez. Pişmanlık duygusu yaşamaz.


KENDİNE AŞIK

Çok önemli biri olduğunu düşünür. Başarı ve yeteneklerini abartır. Özel ve biricik olduğuna inanır. İnsanları sömürür, kendi çıkarları için başkalarını kullanmaktan çekinmez.

OYUNCU AŞIK

İlgi odağı olmadığı durumlarda rahatsızdır. Duyguları yüzeyseldir, sığdır, hızla değişir. Dikkat çekmek için dış görünüşünü kullanır. Üslubunda ayrıntılara yer vermez. Anlattıklarında dış görünüşler hakimdir. Hal ve hareketleri abartılıdır.

İSTİKRARSIZ AŞIK

Bir gün sevdiğine aşırı değer verir, ertesi günü yerin dibine batırır. Bazı kişiler yücenin yücesi, bazıları aşağının aşağısıdır. Ani hareketleri vardır, aşırı para harcayabilir. Sinirini kontrol edemez.

BAĞIMLI AŞIK

Günlük kararlarını bile başkalarına danışmadan, bol miktarda nasihat ve güvence almadan veremez. Hayatının önemli alanlarına ait sorumlulukları başkalarının yüklenmesini bekler. Bir ilişkisi bittiğinde acilen başka bir ilişki arayışına girer. Yalnız kalmaktan aşırı derecede korkar.

KURALCI AŞIK

Zihni ayrıntılarla kurallarla listelerle, düzenle organizasyonla şemalarla sürekli meşguldür. Mükemmeliyetçidir, hedeflediği standartlar hiçbir zaman gerçekleşmediği için projelerini bir türlü bitiremez. Kendisini işe verimli olmaya adamıştır.

ÇEKİNGEN AŞIK

Çekingen insanlar genellikle sevgili bulamazlar. Bunların arasından büyük platonik aşıklar çıkar. Dolayısıyla, çekingen aşık çoğu zaman karşımızdaki kişi veya bizi terk eden sevgili değil, tanımadığımız gizli hayranımızdır.


Cvp: AŞIK MISINIZ? - -mimi- - 04-05-2007

hiçbiride uymadı 13
özürlü aşık olsaydı belki uyabilirdi 13


Cvp: AŞIK MISINIZ? - civanpercemi - 04-05-2007

Ülkedeki -sözde- istikara rağmen ben pek öyle değilim galiba.Sanırım İSTİKRARSIZ bana en yakın olanı...


Cvp: AŞIK MISINIZ? - gr££n - 30-06-2008

başka yokmuyumuş aşıkk modelleri 13 hiç biri uymuyoda5


Cvp: AŞIK MISINIZ? - mustafa - 30-06-2008

kız sana asık mı lazım ben varım dıyom ya 13 bana hangı model uyuyor yukarda yazı cok uzun benım yerıme okusun secsın bırı 13