Hepimiz Biriz
youtube nasıl video gönderilir - Baskı Önizleme

+- Hepimiz Biriz (https://www.hepimizbiriz.com/forum)
+-- Forum: HEPİMİZ BİRİZ HAKKINDA (https://www.hepimizbiriz.com/forum/Forum-HEP%C4%B0M%C4%B0Z-B%C4%B0R%C4%B0Z-HAKKINDA-1)
+--- Forum: Öneri & Şikayet & Yardım (https://www.hepimizbiriz.com/forum/Forum-%C3%96neri-%C5%9Eikayet-Yard%C4%B1m-6)
+--- Konu Başlığı: youtube nasıl video gönderilir (/Konu-youtube-nas%C4%B1l-video-g%C3%B6nderilir-2387)

Sayfalar: 1 2

youtube nasıl video gönderilir - mustafa - 05-05-2007

allah rızası için ingilizcesi olan biri bana youtube a nasıl video gönderilir bir öğretebilirmi ne olur ama ne olur ya elımde cok guzl bı klıp var laf aramızda ben yaptım ama yolıyamıyom sorun var kardesımde yok o gelınceye kadar bi ögretin be ne olur ama ne olur o gelınce ona hava atcamda hadi benim sitemin ingilizce bilen güzel insanları hadi ama bakın bekliyom cok bekletmeyin beni ama

Cvp: you tube nasıl video gönderilir - civanpercemi - 05-05-2007

Şimdik mustafa, ben hiç video yollamadım oraya ama önce kendine bir account yani hesap açman gerekiyo sağ üstte "Sign up" bölümünden üyelik alıyosun. Sanırım sana bir teyit etme maili gönderirler subscribe edersin. Siteye girdiğinde "Log in" kısmından siteye giriş yapıp "upload videos" demen gerek. sağ üstte.gelen pencerede ise Title: başlık Description: tanımlama Tags: bir veya birden fazla anahtar kelime yazıyosun. arama yapıldığında hangi sözcüklerde senin videonu listelemesini istiyosan .Category: kategori seçiyosun. bunların çoğu anlaşılır. Language: dil kısmı zaten ingilizce olarak kalmalı. alttaki seçeneklerden continue uploading seçeneğini seçmelisin. gelen pencerede en baştaki başlıkta Browse(gözat) diyerek videonu eklemelisin. alttaki seçenekde herkese açık bir video mu olacak yoksa senin belirlediğin arkadaşların mı görebilecek. Public dersen herkes görür. Private dersen senin istediğin kişiler görür. Upload Video dediğinde göndermiş olacaksın sanırım. Yardımcı olabildiysem sevinirim.

Cvp: you tube nasıl video gönderilir - mustafa - 05-05-2007

ya ok sagol
yardım için ingilizce out bende bilinmi sadce ı love you sanda I love you diyorum mesaj icin arkadasca bi ılove you bu tabi yardımlar ıcın tabı

Cvp: youtube nasıl video gönderilir - terminatoor9 - 13-09-2007

ILk Önce Sitemize Giriyoruz Ondan Sonra [COLOR=#NaNNaNNaN]Sign Up [/COLOR] Seçeneğimiz Var Oraya Tıklıyoruz Karşımıza Gelen Yerde E-MaiL Adresimizi,Kullanıcı Adımızı vs. Dolduruyoruz..

[Resim: 1od5.jpg]

Bunları Doldurduktan Sonra [COLOR=#NaNNaNNaN]UpLoad Videosa [/COLOR] Tıklıyoruz...]

[Resim: 2ds2.jpg]

UpLoad Videosa Tıkladığımızda Önümüze Çıkan Pencerede Bize Onaylama Mesajı Atılıyor... Msn Adresimize Onu Onaylamamız Gerekiyor Msn imizi Acıp Onu Onaylıyoruz...

[Resim: 3gm4.jpg]

GeLen epostayıda BöyLe Onaylıyoruz

[Resim: ads305z5np.jpg]

Tekrardan UpLoad Videosa Giriyoruz Burdada Önümüze Upload Etmek lstedigmiz Dosyanın Ismini,ÖzeLLiğini vs. istiyor Bunları Istedigimiz ŞekiLde Dolduruyoruz

[Resim: 6il7.jpg]

Bunları Doldurduktan Sonra Gelen Pencerede [COLOR=#NaNNaNNaN]Browse[/COLOR]ye Basıp Istedigimiz Videoyu Seçiyoruz Ve UpLoad Videoya Basıyoruz

[Resim: 7pa6.jpg]

Videomuz Uplanırken Bizde Biraz Bekliyoruz Haliylen

[Resim: 8dm7.jpg]

Video Upload olduktan Sonra Böyle Bir Pencere Cıkıyor Ve Videomuzun Bizden Ayarlarını Istiyor..

[Resim: 9am0.jpg]

Ve Böylece Videomuzu UpLoad Etmiş oLuyoruz

Cvp: youtube nasıl video gönderilir - emre07 - 30-11-2007

paylasım icin saolun bende bunu arıyordum cok saolun kendinize iyi bakın