bir hayalsin

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.59/5 - 17 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bir hayalsin

[/color][/font][/size][size=medium][font=Arial][color=#FF0000]bir hayalsin, yalnız gecelerimi aydınlatan ayışıgı tadında paylaşılmaz sandıgım yalnızlıgımın tam ortasında kaç gece usulca sokuldun hayellerime oldun bir insan suretinde .....

söylesene sevgili ,sen sadece hayellerimdemi bu kadar özel ve mükemmel sin, bir gercege dönüşsen ,beklentilerime bürünebilirmisin? söylesene sevgili sende beni ,benim seni sevdigim gibi sevebilirmisin?....

yitik buruk ,nasıl istersen öyle tanımla ve algıla bu hikayeyi...

bilmeni istedigim bir şey var bu hikayede ...

yine içimden duvarları yumruklamak ,bagırmak sessizligimi haykırmak istiyorum karanlık gecemi aydınlatan hayalini önünde .....

yine bogazım dügüm dügüm ,yine gözlerimde yaş yüregimden sensizligin şimdiki hali olan KAN damlıyor..

ve ben şimdi yine sensizim ,yine yalnızım ,kim bilir belkide kimseye anlatamadıgımdandır bu ağır sızım...

yoklugunun sızısı taa yüregimde ,beynimde iliklerimde ,hayellerimde hayatımın her sahnesinde

söyledim ya bu sızı bir türlü kavuşamadıgım huzurun ,kilitli tutuldugu kapıların önünde nöbete ,

hadi gelll artık sevgili ,bu sızımın ve kalbimin ilacı yalnız sende ....

evet yine sensizliğin dayanılmaz acısının ,ölüme davet ettigi bir gece yaşıyorum .ama korkma savaşıyorum ne davete icabet edecek kadar acizim ,nede kulak asmayacak kadar güçlü ,bilmiyorum sevgili bu hikayede kim suclu ?.....

ben bütün zorlukları ,hayalimle geçtim ,kadere boyun eğip sukut ettim ,nefsimin isyan sancagını kalbimin tam ortasına dikeceği anlarda sarıldım sana .bir gün cıkıp gelecek oluşuna .....

sennnnnnn , hayatımdaki meçhul nokta ........

sennnnnnn , kanayan yaram .....

sennnnnnnnn, günahım ........

sennnnnnnn,isyanım.........

sennnnnnn ,varlık ile yokluk ,hayal ile gerçek arasındaki derin çelişki.....

arkadaşlar bunu hst de yazdım sizlerlede paylaşmak istedim
SuSKunluĞum aSaLeTimdendir,Her Laf'a vereCek Cevabım var ama;Bir Laf'a Bakarım LaF mı   Diye.. Birde SöyLeyen Bakarım aDam mı  Diye...........

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Bu Konudaki Yorumlar
bir hayalsin - Yazar: GİZEMLİ - 15-10-2008, Saat: 1:43

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi