Bu hatfa Hava Nasıl Olacak

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2/5 - 19 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu hatfa Hava Nasıl Olacak

Hava sıcaklığı yurt genelinde 3 ila 5 arasında artacakk
Rüzgar genellikle güney ve güneybatı yönlerden hafif, batı kesimlerde arasıra orta kuvvette esecek.

KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI

Rize ve Hopa çevrelerinde yağmur, Artvin ve Ardahan çevrelerinde kar şeklinde görülecek yağışların kuvvetli olması beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı (Su baskını, heyelan,ulaşımda aksama vs.) dikkatli ve tedbirli olunması gerekiyor.

SİS, BUZLANMA VE DON OLAYI UYARISI

Trakya ile iç ve doğu bölgelerde gece ve sabah saatlerinde yer yer kuvvetli olmak üzere buzlanma ve don olayı ile birlikte lokal olarak sis hadisesi beklendiğinden, yaşanabilecek olumsuzluklara karşı (Tarımsal ürünlerde zarar, ulaşımda aksama vs.) dikkatli ve tedbirli olunması gerekiyor.

ÇIĞ TEHLİKESİ

Doğu Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu Anadolu'da eğimin fazla olduğu dik yamaçlarda çığ riski olduğundan yaşanabilecek olumsuzluklara karşı (Ulaşımda aksamalar, mal ve can kaybı vs.)dikkatli ve tedbirli olunması gerekiyor.

BÖLGE BÖLGE 5 GÜNLÜK HAVA HARİTALARI VE İL İL 5 GÜNLÜK SICAKLIK DERECELERİ

-BAZI İLLERDE HAVA DURUMU-

Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü'nün son verilerine göre bazı illerde hava durumu şöyle olacak:

İSTANBUL: Parçalı bulutlu, sabah saatlerinde yer yer sisli.(12)

ANKARA: Az bulutlu ve açık, gece ve sabah saatlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte sis görülecek.(7)

İZMİR:
Parçalı bulutlu.(16)

ANTALYA: Parçalı bulutlu.(18)

SAMSUN: Parçalı bulutlu.(14)

ERZURUM: Parçalı ve çok bulutlu geçecek. İl genelinde kuvvetli buzlanma ve don olayı ile birlikte gece ve sabah saatlerinde sis hadisesi bekleniyor.(-11)

DİYARBAKIR: Parçalı ve az bulutlu geçecek. Sabah saatlerinde buzlanma ve don olayı bekleniyor.(8)

aman ısınsın artık doğal gaz faturaları çok kabardı 14

Bu hafta yavaş yavaş sıcaklar artacak ve sıcak günlerin başlangıcı olacak 14)

ay bugün hava çok güzeldi burdaaa 14 tavukları gezdirdim ahaha13 köpeği gezdirdim 13 sonra köpek tavuğu korkuttu tavuk kaçtı 13 onu yakaladım 13
tuhaf olay ;

beni üzen sen, teselli veren sen
kurtulmaya da çaban yok,neyinim , neden ben ?
kaçıp gitsem uzaklara, bilirim beni bulur
ne benle mutlu olur
ne bensiz huzuru bulur13
Bul

Sana da bu yakışır ancak dil En güzelini yapmışsın 14 Bende bol bol kendimi gezdirdim 13 ee güzel havanın tadını çıkarmak gerek da 14

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hafta sonu hava nasıl olacak? asi cafe 0 1.798 13-03-2009, Saat: 13:05
Son Yorum: asi cafe
  Haftasonu hava nasıl olacak? asi cafe 0 1.548 06-02-2009, Saat: 17:46
Son Yorum: asi cafe
  Hava sıcaklığı yükseliyor asi cafe 0 1.478 05-02-2009, Saat: 12:54