4 yıl sonra gelen intikam

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.76/5 - 21 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4 yıl sonra gelen intikam

Tekrar karşısına çıkan tecavüzcüsünü bıçakladı.
Memleketinden geldikten sonra tanıştığı Mesut İkizoğlu’nun 2004 yılında tecavüzüne uğrayan 31 yaşındaki Remziye A., 4 yıl sonra karşısına çıkan ve tekrar kendisini rahatsız eden İkizoğlu’nu 4 yerinden bıçakladı. Ağır yaralanan İkizoğlu kaldırıldığı hastanede tedavi altına alınırken, Remziye A. ise Bahçelievler Asayiş Büro Amirliği dedektifleri tarafından gözaltına alındı.
Memleketi Bingöl’den 4 yıl önce İstanbul’a akraba ziyaretine gelen 31 yaşındaki Remziye A., İstanbul gezintisi sırasında 41 yaşındaki Mesut İkizoğlu’yla tanıştı. Kısa bir arkadaşlığın ardından İkizoğlu, 31 yaşındaki Remziye A.,’yı alarak Aksaray’da bir otele götürdü.
OTELDE TECAVÜZ ETTİ “POLİSE GİTME ÖLÜRSÜN” DEDİ
İkizoğlu burada Remziye A.’yla birlikte olmak istedi. Genç kadının direnmesi üzerine iddiaya göre İkizoğlu zorla tecavüz etti. İkizoğlu, tecavüzün ardından genç kadına da polise giderse kendisini öldüreceğini söyledi. İstanbul’da kendisine hayat kuran genç kadının karşısına İkizoğlu 3 ay sonra tekrar çıktı. Sürekli olarak genç kadını rahatsız eden İkizoğlu, dün de Bahçelievler’deki evine geldi. Bunun üzerine genç kadın eline aldığı bıçakla İkizoğlu’nu sırtından 3, göğsünden de 1 bıçak darbesiyle ağır yaraladı.
Olayın ardından ağır yaralanan Mesut İkizoğlu, Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Doktorlar İkizoğlu’nun hayati tehlikeyi atlatamadığını belirttiler.
MEMLEKETİME DÖNEMEDİM
Bahçelievler[/[b]b] Asayiş Büro Amirliği dedektifleri tarafından gözaltına alınan Remziye A., “2004 yılında Bingöl’den İstanbul’a akrabalarıma gelmiştim. Gezerken Mesut’la tanıştık. Birkaç günlük arkadaşlığın ardından beni Aksaray’da bir otele götürdü. Birlikte olmak istedi. Kabul etmeyince de zorla tecavüz etti. Polise gitmememi, aksi takdirde beni öldüreceğini söyledi. Memleketime de dönemedim. Çünkü beni evlendireceklerdi. Eğer bakire olmadığım da ortaya çıkınca beni öldürürlerdi. İstanbul’da ev bulup çalışmaya başladım. Ancak 3 ay öncesinde Mesut tekrar izimi buldu. Defalarca rahatsız etti. Boşanıp benimle evleneceğini söylüyordu. Her defasında tepki veriyordum. Dün de ev adresimi öğrenip geldi. Tartışmaya başladık. Mutfağa giderek bıçak aldım. Önce ard arda sırtına ardından da göğsünden bıçakladım. O ölümü hak etmişti” dediği öğrenildi.
Zar Atmam Şansa İnanmam Ortada Bir Şans Varsa Onuda Ben Yaratırım...

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  "Seçimden sonra unuturlar" asi cafe 0 1.239 03-02-2009, Saat: 14:04
Son Yorum: asi cafe
  Polis önce arkadaş oldu sonra itiraf ettirdi asi cafe 0 1.482 19-01-2009, Saat: 11:30
Son Yorum: asi cafe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi