BUNA KARŞI ÇIKIN

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.41/5 - 17 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BUNA KARŞI ÇIKIN

Seçime yaklaştığımız şu günlerde yine kapı kapı dolaşmalar başladı oyunuzu bize verin diye peki soruyorum burdan size siz bize ne verdiniz??ne veriyosunuz demiyorum 5 yılda ne verdiniz diyorum.Bakıyorum koskoca biç hatta bizi uçuruma sürüklüyorsunuz 5 yıldan beri kimse kapılara gitmezken hatta sayın belediye başkanlarını sopkakta görmezken şu günlerde kapı kapı dolaşmalarda yada sokaklardan hiç eksik olmuyorlar neden şimdi.İtiraz ediyorum siz ülke yönetemezsiniz siz ancak satarsınız siz elektriği olmayan köylere buzdolabı suyu olmayan köylere çamaşır makinası dağatırsınız peki kimin parasıyla??Kriz var diyorsunuz ya bize vergi yüklüyosunuz ya herşeye zam yapıyosunuz ya!!zengine yani sizlere kriz yok kriz garibana fakire bide benim gibi küçük esnafa.kriz var diyosunuz ama bir belediyeye 10 trilyon seçim parası yolluyosunuz 3 tane üs geçite 50 trilyon veriyorsunuz köprüleri veya buna benzer işlerin ihalesinide normal bi mütahit alamıyo hep sizin adamlarınız ya oğlunuza mütahit şirketi kurarsınız yada yiğeninize doğal olarak bizim paralarımızı çalarak yiyorsunuz...Sözün kısası TÜRKİYEM bunlara öyle bir tokat atalımki 5 yıl kendilerine gelemesinler itaraz ediyorum böle bir zihniyet ülke yönetemez...Tartışmaya açık bi konudur buyrun...Tartışmaya açık bi konudur buyrun...
Zar Atmam Şansa İnanmam Ortada Bir Şans Varsa Onuda Ben Yaratırım...

ben atmıyorum zaten da ne sımdıkıne ne bundan oncekıne oy atmalı kucuk parstılere oy atılarak bunların hakımeyetının altına bak akıllı olun denılmelı

benim merak ettıgım bır sey var aslında su anda krız bahanesı ıle bır dunya ınsan ısten cıkarıldı. ekonomık durumu bır sure ıdare edebılecek aıleler olabılır fakat tek gelırlerı calıstıkları yerden aldıkları maas la bır ay boyunca ıdare eden bır ınsan ısten ckarıldıgı zamn bu aılenın borclarını odemesı nasıl beklenıyore bu konu hakkında kımse bırsey demıyor. tabı daha sonradan bunlara gecıkme bedellerı faızler bınecek bu sefer suc oranı artacak bu mılletı bu hale getırenler sızlersınız hangı yuzle kapıma gelıp benden oy ıstıyebılıyorsunuz .

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi