google Chrome

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.69/5 - 29 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
google Chrome

orhande yazdı:Genelde tekrardan yüklemek kesin çözüme ulaştırmaz...

eğerki sorun sadece explorerda değilse halısın ama explorerdan kaynaklı hatalarda yeniden kurmak yeterli bosuna format atmaya gerek yok. ek olarak otomatik güncellemelerinizi kapalı tutun güncellemeler yüzündende sisteminizde aksaklıklar olasabiliyor

mozillaya yada crome u da deneyebilirsiniz

ol dme bak google earthım guncellenmıs be guncelleme sayesınde 13

mustafa yazdı:moziila kurcaksın ozaman da 13

FireFox çıktığından beri onu kullanıyorum ben...

IE'den daha iyi performansı var bence...

Google Chrome'da bana IE7 kopyası gibi geldi... Gerçi o daha taze daha çok yama gelecektir üzerine... Ama şu an için hoşuma gitmedi...

suan Chrome kullanıyorum mozilla ile birebir uyumlu safaride de kullanılan WebKit motorunu kullanıyor ve bu yüzdenden ilk gününde safarinin meshur acığı "carpet-bombing" acığı tespit edildi ve kapatıldı hız olarak mozilladan cok hızlı ben explorer kullanmıyorum kesinliklede tavsiye etmiyorum

Chrome kısa bi sürede alıstım mozillanın bile yerini rahatlıkla alır diyebilirim + sı var - si sadece addonslar

eksı olan sey bızı bozar zaten 13

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  missing link found nedir - Google logosu arachnanthe 0 2.549 20-05-2009, Saat: 14:04
Son Yorum: arachnanthe
  Google Translate artık Türkçe arachnanthe 0 1.965 03-02-2009, Saat: 9:19
  Google Çuvalladı her siteye Bu site bilgisayarınıza zarar verebilir diye uyarıyor arachnanthe 1 1.964 31-01-2009, Saat: 18:43
  Google sakın 2 kez tıklamayın! nihanozden 2 2.109 22-01-2009, Saat: 18:39
Son Yorum: mustafa

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi