katkıda bulunalım

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.42/5 - 31 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
katkıda bulunalım

arkadaşım çok güzel bi düşünce ama sponsor olayı zor. yoksa hoş olur sen sponsoru bul katılım zaten süper olur.
Bakmayın çevremi kuşatanlara;
Hüznün, yalnızlığın yazarıyım ben !
Bul

efsane191905 yazdı:bence bi şiir, yazı, hikaye ne biliyim bişey yarışması yapalım işte bunu yapıncada ödül olarak sitenin yıldızı filan yazalım tabi bunlar ufak çaplı güzel bi sponsor bulana kadar idare eder diye düşünüyorum ve sponsoru buluncada bence 50 paylaşım ve 50 mesaj göndermeyenler yarışmaya katılmasın fikrindeyim

sponsor ciddi bir sorun... ve tabi ki ödülde... somut ve tatmin edici bir şey(ler) olmalı ki, ilgi çeksin. (önceki yarışmanın ödülü olan 1000 tane kitap basımından ne haber?)

50/50 sınırı aşmışsın, sen katılabilirsin yani yarışma yapılırsa 14
kim o deme boşuna
benim ben.
öyle bir ben ki kapına gelen
baştan başa sen.   -özdemir asaf

o sınırı ben kendim içim sölemedim bu sınırı koymamızın sebebi forumda paylaşımlar çoğalsın sohbet ortamı büyüsün gelişsin diye yoksa herkes şiirini yazar bi daha uğramaz sadece yarışmanın sonucunu öğrenmek için geri gelir böle şey olmasın diye sınır koymanın doğru olacağını düşündüm
son yaprak düştüğünde ,son ağaç kesildiğinde, son akarsu kuruduğunda paranın yenmediğini anlayacaksınız....

Dizlerimin üzerinde yasamaktansa..Ayaklarimin üzerinde ölmeyi tercih ederim....

haklısın, öncesinde de zaten öyle oldu. sadece 1 eserle yarışmaya katılınıyordu, birçok üyenin 1 konusu vardır zaten 14 bir de hiçbir mesaj ya da konusu olmayan üyeleri anlamıyorum. bir mrb dediği mesaj bile yok, elde var 0-sıfır. "eee niye geliyorsun o zaman" diyorum ben işte...
kim o deme boşuna
benim ben.
öyle bir ben ki kapına gelen
baştan başa sen.   -özdemir asaf

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi