SİTE MÜDÜRÜMÜZ ÖMERE GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMLE

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.82/5 - 28 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SİTE MÜDÜRÜMÜZ ÖMERE GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMLE

ben sıgarayı bıraktım dıye fazla yanasmıyomda 1
sonra al bı sıgara ıc dıyecem ıcecek da 13dil

.

sen de sigarayı bıraksan nasıl olur mabi?

sigaraya "ben seni yenerim, istemezsem içmem" demek çok mu zor? illa ki bıçak tehdidi mi olmalı bırakmak için? 6
kim o deme boşuna
benim ben.
öyle bir ben ki kapına gelen
baştan başa sen.   -özdemir asaf

(11-04-2009, Saat: 11:22)arachnanthe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bişeyim yok benim nazlım aaa gecti gitti sinan abine elif ablana mustafaya sor onlar beni sürekli görüyor. hem sen hastanedeyken sölenirmi böle bişi düşün bikere konustutuğumuz zamanda sesin kötümü geliyordu.

yaa abicigim ben hastanede olmuşum ne olcak sen saklama benden hiç bir şeyi lütfen 14 nisanda socuçlarını demezsem o zaman görüşürüz senle abicigim 13 sesine gelince biraz yorgun cıkıyordu aslında ama neşen yerindeydi sanırım tıpkı benim gibi ne olursa olsun gülen güzünden o gülücüklerin hiç eksik olmasın inş sonuclarında iyi çıkar abicigim dualarım seninle unutma tabi biliyorum senin dualarında benimle Allah kimseyi hastane odalarına hapsetmesin ceza evinden farkı yokkk
(11-04-2009, Saat: 12:09)asi cafe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nazlıcım hiç bişeyi yok aksine daha beter oldu agresif yatmak ona yaramadı sabah akşam yatıyo adam yaa bak gene piyasada yok3

bilirim hastanın halinden abiicgim agrasif olmasında ne olsun bütün gün boş boş yatmaktan sana gelince sanada küsüm haberin olsun birde biz sigarayı bırakın diyince elinde sigara resim koymuşun sanki marifetmi oo ne öyle heeee sende bırakcaksın karışmam

(11-04-2009, Saat: 22:11)mustafa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben sıgarayı bıraktım dıye fazla yanasmıyomda 1
sonra al bı sıgara ıc dıyecem ıcecek da 13dil

sigaraya hayırrrrrrrrrrrrr mustafa abicikkkk

(12-04-2009, Saat: 0:11)nefemis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: .

sen de sigarayı bıraksan nasıl olur mabi?

sigaraya "ben seni yenerim, istemezsem içmem" demek çok mu zor? illa ki bıçak tehdidi mi olmalı bırakmak için? 6

helal sana nefemis konuş bunların hakkından ancak sen gelirsin 13
ben dedikce bırakmıyorlar daha cok içiyorlar sen baskı yap buraları sana bırakıyorum döndügümde kimse sitede sigara içmesin olurmu nefemissss 14
SuSKunluĞum aSaLeTimdendir,Her Laf'a vereCek Cevabım var ama;Bir Laf'a Bakarım LaF mı   Diye.. Birde SöyLeyen Bakarım aDam mı  Diye...........

gizemli:
bilirim hastanın halinden abiicgim agrasif olmasında ne olsun bütün gün boş boş yatmaktan sana gelince sanada küsüm haberin olsun birde biz sigarayı bırakın diyince elinde sigara resim koymuşun sanki marifetmi oo ne öyle heeee sende bırakcaksın karışmam

evett, sinan, hiç de iyi örnek olmuyorsun sitenin gençleri için. bir ara nemesis in vardı öyle bir sigaralı avatarı. sonrasında ikazlarımızı kaale alarak ve de makul - mantıklı bir üye olduğu için, avatarını değiştirdi.

senden de aynı olumlu yaklaşımı bekliyoruz.

gizemli:
helal sana nefemis konuş bunların hakkından ancak sen gelirsin 13
ben dedikce bırakmıyorlar daha cok içiyorlar sen baskı yap buraları sana bırakıyorum döndügümde kimse sitede sigara içmesin olurmu nefemissss 14

"aman ne halleri varsa görsünler, koca adamlar onların sağlığını da ben mi düşüneceğim" diyemiyorsun işte.

onlarla beraber sen de üzülüyorsun, hastalandıklarında yanlarındasın. hatta sigara içilirken sen de zehirleniyorsun.

sigara içen herkese için üzülüyorum; ömürleri kısaldığı için, ciğerleri mahvolduğu için.

sigara içen herkese kızıyorum; içerken çevrelerine de zarar verdikleri için.

sigarayı bırakan herkesi çok seviyorum; herşeyden önce kendilerini sevmeye başladıkları için.

dumansız bir hava için.... haydi arkadaşlar...elinizdekiler son paket, yenisini almak yok. tamam mı?

du-ya-ma-dım !
kim o deme boşuna
benim ben.
öyle bir ben ki kapına gelen
baştan başa sen.   -özdemir asaf

sigarayı bırakan herkesi çok seviyorum; herşeyden önce kendilerini sevmeye başladıkları için.

dumansız bir hava için.... haydi arkadaşlar...elinizdekiler son paket, yenisini almak yok. tamam mı?

du-ya-ma-dım !

tamammm diyorum cünki ben sigarayı ve içkiyi bırakalı bir sene oldu şimdi tam bir yeşilaycıyım herkeside davet ediyorummmm 131313
SuSKunluĞum aSaLeTimdendir,Her Laf'a vereCek Cevabım var ama;Bir Laf'a Bakarım LaF mı   Diye.. Birde SöyLeyen Bakarım aDam mı  Diye...........

Konu Araçları
Konuyu Paylaş :  
Konunun Linki :  
BBKodu :  
Konu Araçları :

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi